Advert
SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan'dan önemli açıklamar
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan'dan önemli açıklamar
28.12.2016 22:44:35

 

SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan'dan önemli açıklamar

Samsun İnternet Medya Grubu – İMG’ye önemli açıklamalarda bulunan SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan, ‘Bizim öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.' dedi.

250 BİN ABONEYE HİZMET VERİYORUZ

Atakum ilçesi Esenevler Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı’ndaki yeni hizmet binasında 3 aydır hizmet vermeye başladıklarını belirten SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan, doğal gaz dağıtım faaliyetlerinde, sorunsuz hizmet anlayışı ve ileri teknoloji kullanarak Samsun halkına güvenli, konforlu ve ekonomik hizmet sunarak çevrecilik bilincine katkıda bulunmak misyonu ile Tekkeköy, Canik, İlkadım ve Atakum ilçelerinde, doğal gaz dağıtım faaliyetlerini sürdürerek 250 bin BBS aboneye hizmet verdiklerini ifade etti.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ ÖN PLANDA

Kolsan, İMG'ye yaptığı açıklamada “2006 yılı itibariyle Liman Mahallesi Gezi Caddesi No:8 İlkadım adresindeki Abone Merkezimiz ile Sanayi Mah. Selyeri Mevki Tekkeköy adresindeki Genel Müdürlük binamızda hizmet verilmekteydi. Ancak artan abone sayımız ve gelişen tüketici ihtiyaçları ayrıca şirketimiz çalışma şartları ve süreçleri göz önüne alındığında kapsamlı bir hizmet binası ihtiyacı oldu. Yeni hizmet binamızda çok daha kaliteli ve müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir anlayışla Samsun'a hizmet vermeye devam ediyoruz.' dedi.

EN ECUZ VE ÇEVRECİ YAKIT DOĞAL GAZ

Doğal gazın, konut ve sanayide en ucuz yakıt olma özelliğini korumaya devam ettiğini belirten Kolsan, ‘Ülkemizdeki verilere göre doğal gazın kömür, odun ve elektrik olmak üzere 4 enerji türünün en avantajlısı olduğu bir gerçek. Çevreci bir enerji kaynağı olan doğal gaz verimli bir yakıt olmasının yanı sıra enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Doğal gaz çevreci bir enerji kaynağıdır. Havayı kirletici kükürt oksitleri ve karbon tanecikleri gibi atık maddeler meydana getirmez” diye konuştu.

DÜNYADA KULLANIMI HZLA YAYGINLAŞIYOR

Dünyada kullanımı hızla yaygınlaşan doğal gazın, yüksek ısıl değeri ve diğer nitelikleriyle önemli bir tercihe dönüşmekte olduğundan bahseden Kolsan "Birçok özelliği bünyesinde barındıran doğal gazın tüm dünyada ve ülkemizde olduğu gibi şehrimizde de kullanımı yaygınlaşmaktadır. Amacımız konforlu, çevreci ve ekonomik olan bu yakıtı güvenli bir şekilde halkımızın kullanımına sunmaktır" şeklinde konuştu.

SAMGAZ Genel Müdürü Yılmaz Kolsan İMG
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert