Samsun AGD’den Muhteşem Bir Organizasyon,Mekke’nin Fethinin 1389.Yıl Dönümü
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun AGD’den Muhteşem Bir Organizasyon,Mekke’nin Fethinin 1389.Yıl Dönümü
31.12.2019 11:02:13

 

Samsun AGD’den Muhteşem Bir Organizasyon,Mekke’nin Fethinin 1389.Yıl Dönümü

Anadolu Gençlik Derneği Samsun şubesi, Mekke’nin Fethinin 1389.yıl dönümü münasebetiyle 17 ilçe de 17 farklı Hatib ile 17 farklı program ile Samsun halkına unutulmaz bir gece yaşatacak program hazırladı.

Tüm Türkiye’de 81 il ve 660 ilçede ve yurtdışı temsilciklerinde ihya edilecek olan Mekke’nin Fethi programı muhteşem bir sunum ile hazırlandı.

Bu gece de aynı zamanda Lise ve imam Hatip Gençliğinin dört gözle beklediğ Türkiye Geneli Siyer-i Nebi yarışmasının sonuçları açıklanıp, yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edilecek.

Mekke’nin Fethi Programı En yakın ilçeden En uzak ilçelere varana kadar Samsun’umuzun Tüm ilçelerinde ihya edilecektir. Tüm halkımızı Fetih Programına davet ediyoruz.

Mekke’nin Fetih Programı Kur’an Ziyafeti ile başlayacak,ardından alanında uzman hatipler Fetih ile ilgili Konferans verecek. Daha sonra Fetih Sinevizyonu,Şiir Dinletisi,ilahi-Ezgiler,Kum Sanatı Gösterisi,Siyeri Nebi Ödül Töreni ile programımız son bulacak.

Mekke’nin Fethi Samsun AGD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hay daaa     0000-00-00 Mekke’nin fethi zamanında miladı takvim mi varmış. Neden bunu organize eden dernek hicri yıla göre yapmıyor? Bu program her yıl, yılbaşı gecesi yapılıyor. Yılbaşı ile yapılması bir proje midir?
GALERİLER