Samsun Baro Başkanı İstanbul seçimlerindeki hukuksuzlukları görmezden geldi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Baro Başkanı İstanbul seçimlerindeki hukuksuzlukları görmezden geldi
15.04.2019 12:50:09

 

Samsun Baro Başkanı İstanbul seçimlerindeki hukuksuzlukları görmezden geldi

Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bu gereksiz tartışma ve şamataya son verilip İmamoğlu'na mazbatası verilmelidir” diyerek İstanbul seçimlerindeki hukuksuzluk, usulsüzlük ve sahtekarlıkları görmezden geldi.

Bir dönem AK Parti’nin çeşitli kademelerinde siyaset yapan ve milletvekilliği aday adaylığı da bulunan Samsun Baro Başkanı Avukat Kerami Gürbüz’ün en son açıklaması AK Partilileri fena kızdırdı.

Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz, sosyal medya hesabından yayınladı mesajında adeta yargıyı eder gibi bir açıklama yaparak, gereksiz tartışma ve şamataya son verilip İmamoğlu’na İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı mazbatası verilmelidir “ifadelerini kullandı.

Kerami Gürbüz’ün hukuki itiraz haklarının kullanılmasına karşı tahammülsüzlüğü bir dönem birlikte siyaset yaptıkları AK Partilileri kızdırdı.

Samsun Baro Başkanı Kerami Gürbüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ŞİNASİ NOKNİKOĞLU     2019-04-16 bir diğeri milli eğitimin başında durmuş ak parti zamanında yıllarca bu yazıyı beğenmekle kalmamış muhteşem demiş :)
ŞİNASİ NOKNİKOĞLU     2019-04-16 adamın biri ak partili , damadın kızını en ballı en kadrolu işlere sokmuş , belediye başkanlığı yapmış o bile beğenmiş bu yazıyı :)
ŞİNASİ NOKNİKOĞLU     2019-04-15 HAHA GÜLDÜRMEYİN İNSANI , BİR DÖNEM BİRLİKTE GÖREV YAPTIKLARINI GEÇTİM HALİ HAZIRDA YÖNETİM KURULUNDA OLUP BU BEYANATI SOSYAL MEDYADA BEĞENENLER BİLE VAR ARAŞTIRIN GÖRÜRSÜNÜZ.:))))
aylin     2019-04-15 Hukukcu hırsızlıga göz yumun diyor
GALERİLER