Advert
Samsun Basın Savcısı Hakkında Suç Duyurusu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Basın Savcısı Hakkında Suç Duyurusu!
19.06.2017 10:31:14

 

Samsun Basın Savcısı Hakkında Suç Duyurusu!

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı’na yapılan şikayette Samsun Basın Savcısı Yılmaz Zorlu hakkında FETÖ/PDY Terör Örgütü mensuplarının yaptığı gibi yasa dışı dinlemeleri delil kabul ederek suç ve suçlu ihdas ettiği iddialarıyla suç duyurusunda bulunuldu.

Pınar Eldek tarafından Cumhuriyet Başsavcılığı’na verilen şikayet dilekçesinde, Samsun Basın Savcısı Yılmaz Zorlu’nun CİNSEL TACİZ, HAKARET, KAÇAK YAPILAŞMA, EVRATA SAHTECİLİK, SAHTE EVRAK DÜZENLEME gibi suçlarla ilgili yapılan SUÇ DUYURULARINI "KOVUŞTURMAYA YER YOK" kararı ile kapattığı, bununla birlikte yasadışı dinlemeleri delil kabul ederek şikayetçi hakkında suç ihdas ettiği belirtildi.

Pınar Eldek, Samsun Cumhuriyet Savcılığı’na verdiği şikayet dilekçesinde, ikamet ettiği eviyle ilgili komşusu olan Adnan K. ve kendisine yalancı Şahitlik yapan Yücel A. isimli şahıslarla meselesini yargıya taşımak için Samsun Cumhuriyet Başsavcılığına defalarca CİNSEL TACİZ, HAKARET, KAÇAK YAPILAŞMA, EVRATA SAHTECİLİK, SAHTE EVRAK DÜZENLEME gibi suçlarla ilgili SUÇ DUYURUSUNDA bulunduğunu, söz konusu şikayetlerin BASIN Savcısı Yılmaz Zorlu tarafından  "KOVUŞTURMAYA YER YOK" kararı ile kapatıldığını belirtti.

Pınar Eldek, şikayet dilekçesinde şu ifadelere yer verdi;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak tarafıma ilgili şahıslar tarafından yapılan kanunsuz zorbalıklar ve haksızlıklarla birlikte ikamet ettiğim binamın yanında bulunan binaya ek olarak kanunlara aykırılıkları ve yasal olmayan işlemleri Adliyeye şikayet etmek zorunda kaldım.

 FETÖ/PDY YÖNTEMLERİ GİBİ

Ancak bu olaylara rağmen,  Ülkemiz de geçmişte yaşanan 'ERGENEKON olaylarının yanı sıra 17/25 Operasyonları ve 15 Temmuz Hain kalkışma olayları öncesinde yaşanan FETÖ/PDY Terör Örgütü mensuplarının bürokrasi, TSK, Yargı, Polis' e' yapılan usulsüzlüklerinin bir benzeri ile karşılaştım.

Şikayetçi olduğum Adnan K. isimli şahıs hakkında yaptığım şikayetlere rağmen şahsın arkasında FETÖ/PDY Terör Örgütüne mensup KRİPTO SİYASETÇİ VE ZENGİN iş adamları şüphesi hâsıl olmuştur.

Türkiye' de terör örgütü FETÖ/PDY Terör Örgütü tarafından siyaset ve bürokrasi gücü ile yaşatılan terör olayları hala Ülkemizin en büyük sorunu olarak durmaktadır. Ülke ve devlet olarak mücadele edilmeye çalışılmaktadır.

Bilindiği gibi; Terör örgütü FETÖ/PDY 17/25 Aralık tarihlerin de usulsüz ses kayıtlarını montajlayarak sahte suç dosyaları üretme yolu ile Ülkeyi kaosa sürükleyerek yabancı ülkelerin taşeronluğunu yapmışlardır.

GİZLİ SES KAYITLARI DELİL OLARAK KABUL EDİLDİ

Geçtiğimiz yıllarda 17/25 Operasyonları ile ülkeyi kasetlerle dizayn etmeye çalışanlarının aynı yöntemi Adnan Kurt tarafından uygulanmaya çalışılarak tapulu evime hiç bir yasal izni olmaksızın Gizli ses kayıt cihazı yerleştirilerek değişik tarihlerde aynı ikametgahta oturduğun Nurşen E. ile yaptığım kişisel konuşmalarım kayıt altına alınmıştır. Bu kayıtlar montajlama yöntemi ile birleştirilerek Samsun Cumhuriyet Başsavcılığına götürülerek suç duyurusunda bulunulmuştur.

Bahse konu suç duyurusu yukarıda belirttiğim gibi yine Basın Savcısı Yılmaz Zorlu'ya yapılmış, Savcı Zorlu  hiç bir yasallığı olmayan ve hatta alenen suç işleme yolu ile elde edilen ses kayıtlarını Samsun Cumhuriyet Başsavcılığına Soruşturma No: 2016/15840 nolu suç duyurusu yapılmış, Savcı Zolu'nun yaptığı inceleme sonucunda  KANUNA AYKIRI ve AĞIR YAPTIRIMLARI bulunan SUÇ DELİLİNİ işleme alarak hakkım da BULUNMADIĞI gerekçesi ile Samsun 7. Asliye Ceza Mahkemesine 2016/536 esas no ile dava açılması sağlanmıştır.

Adnan K. tarafından suç işlenerek yapılan dinleme kaydı Savcı Zorlu tarafından kanunsuz şekilde kabul edilmesinin yanı sıra 7. Asliye Ceza Hakimi 166013 sicil nolu Hakim Adil Ekrem Yılmaz tarafından da yargılama başlatılmıştır. 

Bu ses kayıtlarını Ergenekon, 17/25 Operasyonları önce ve sonrasında hazırlanan komplo kasetleri, ses kayıtları misali gizlice yapılan ses kayıtları kes- yapıştır- kopyala yöntemi ile oluşturulmasını anımsatmaktadır.

Zaten Savcı Zorlu'ya verilen kanunsuz ses kayıtların da oynama yaptıklarını da kendileri itiraf etmişlerdir.

CİNSEL TACİZ    

Söz konusu şahısların evime yerleştirdikleri yasal olmayan ses kayıt cihazının nedeninin 2015/21608 soruşturma nolu ve 2015/14986 karar nolu CİNSEL TACİZ şikayetimden kaynaklı olduğunu düşünmekteyim.        

Bahse konu şahıs Adnan K.'nın 30'lu yaşlardaki Oğlu Erkan K., (…………………………………………..) cinsel tacizde bulunmuştur. 

Bu kapsam da ben de yukarı da belirttiğim soruşturma ve karar no'su ile suç duyurusunda bulundum.

KOVUŞTURMAYA YER YOK

Ancak; Yasal olmayan ses kaydını işleme koyarak mahkemede yargılanmama neden olan Savcı ve Hakimler gibi aynı zihniyette ki Savcı uğramış olduğum cinsel taciz saldırısına KOVUŞTURMAYA YER YOK kararı vererek Kurt ailesi bireylerinin cesaretlendirilmesine ve zorbalıklarına neden olmuştur.

Ben eşinden ayrılmış, 2 yaşında ki erkek çocuğum ve eşinin ölmesi nedeni ile dul ve yaşlı olan annemle hayatımızı mütevazi bir şekilde sürdürmeye çalışan bir aileyiz.

Bu yaşananlar psikolojimizi ve ruhsal durumumuzu çöküntüye sokmakta olup maddi ve manevi zarara uğratmış ve uğratmaya da devam etmektedir.

Yukarıda belirttiğim yasal olmayan yollarla evime yerleştirilerek ve bu yöntemle elde edilen ses kaydının yapılma nedeninin tarafıma yapılan Cinsel tacize yaptığım suç duyurusundan kaynaklandığını düşünmekteyim.

Devletin vatandaşın hak ve hukukunu koruyup kollamak asli görevidir. Eğer ki; Devlet vatandaşının hak ve hürriyetini koruyup kollamadığı takdirde bu tür insanlar her türlü cesareti bularak her türlü zorbalığa kalkışacaklardır ve kalkışılmıştır da.   

Vatandaşın güvenip yardım talep edebileceği tek merci devletin ilgili organlarıdır. Devletin ilgili organlarının sanki hukuki olmayan bir merkezden yönetiliyormuş gibi bir intibaa hasıl olmaktadır.  

Bahse konu devlet kurumlarında, Devlete paralel bir güç odağı nüfuz ederek kanuna aykırı taraflı ve yanlı hareket ediyorsa bunun   inceleyip araştırıp ortaya çıkartmak devletin ve organlarının asli görevidir.

Bu bağlam da şikayet dilekçemde ismi geçen devlet yetkilileri hakkında ivedilikle işlem yapılmasını talep etmekteyim.

YASAL İŞLEM YAPILMASINI ARZ EDERİM

Şikayetlerim nedeni ile uğradığım maddi ve manevi mağduriyetlerimin giderilmesi için incelemelerin yapılarak ilgili Savcı Yılmaz Zorlu, Adil Ekrem Yılmaz, Adnan ve Melek Kurt, Erkan Kurt isimli şahıslar hakkında gerekli inceleme araştırma ve soruşturmanın yapılarak yasal işlemlerin yapılması için Gereğini arz ederim.”

Pınar Eldek tarafından Cumhuriyet Başsavcılığı’na verilen şikayet dilekçesinin aynı zamanda BİMER ve CİMER’e de ulaştırıldığı öğrenildi.

Samsun Basın Savcısı Yılmaz Zorlu Samsun Cumhuriyet Savcılığı’ fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert