SAMSUN BASINI VALİ HÜSEYİN AKSOY'UN VERDİĞİ İFTARDA BULUŞTU
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
SAMSUN BASINI VALİ HÜSEYİN AKSOY'UN VERDİĞİ İFTARDA BULUŞTU
25.07.2013 11:20:49

 

SAMSUN BASINI VALİ HÜSEYİN AKSOY'UN VERDİĞİ İFTARDA BULUŞTU

Samsun’da görev yapan yerel ve ulusal medya çalışanları Samsun Valiliği tarafından düzenlenen iftarda bir araya geldi.

Samsun Valiliği İftar programına Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Tahsin Bayar, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsmail Temiz, ulusal ve yerel medya kuruluşlarının temsilcileri ve çalışanları katıldı.
 
Yemek sonrası teşekkür konuşması yapan Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, “Bugün aynı zamanda 24 Temmuz Basın bayramı. Yani basında sansürün kaldırılışının 105’inci yılı olan bu anlamlı günde iftar vesilesiyle sizlerle birlikte olmayı arzu ettik. Böylelikle bu davetimize icabet edip gelen konuklarımıza çok teşekkür ediyorum. Samsun’da basın camiamız gazeteleriyle, televizyonlarıyla, radyolarıyla ve internet medyasıyla önemli bir kamu hizmeti yerine getiriyor.

Yürüttüğünüz hizmet ile yaptığınız haberlere ve halkın bu haberlerle bilgi sahibi olması noktasında yoğun gayret ve çalışmalarınıza bizler de görev yaparken tanıklık ediyoruz. Bazen yağmurda, çamurda arkadaşlarımız bizlerle birlikte koşturuyorlar. Ben Samsun’da görevde bulunduğum süre içerisinde bu anlamda basınımızla iyi bir diyalog içerisinde çalışmalarımızı sürdürdük.” dedi.
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER