Samsun Bütünşehir Dergisi Arapça özel sayısı çıktı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Bütünşehir Dergisi Arapça özel sayısı çıktı!
01.03.2018 09:14:56

 

Samsun Bütünşehir Dergisi Arapça özel sayısı çıktı!

Samsun’un il ve ilçelerinin tarihi ve turistik yerlerinin Arapça olarak tanıtıldığı Bütünşehir Dergisi Arapça Özel Sayısı çıktı.

Samsun Bütünşehir Dergisi, Samsun’un Arap Turizminde hak ettiği payı alabilmesi için Mayıs ayında başlayacak olan turizm sezonuna hazırlık gayesiyle Cidde’de düzenlenen uluslararası tanıtım ve seyahat Fuarında dağıtılıyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı – OKA ve Samsun’un önemli firmaları Cidde Uluslararası Tanıtım ve Seyahat Fuarı’nda açtıkları stantlarda Arap ziyaretlerine Bütünşehir Dergisi Arapça özel sayısını takdim ederek Samsun’a davet ediyor.

SAMSUN’U BÜTÜNŞEHİR DERGİSİ TANITACAK

Samsun Bütünşehir Dergisi Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde üç gün devam edecek tanıtım ve seyahat fuarının ardından Mayıs ayında gerçekleştirilecek fuar için de hazırlık yapıyor.

Samsun il ve ilçelerinde saklı kalmış güzelliklerini Arapça olarak tanıtarak Arap turistlerin Samsun’a gelmeden Samsun hakkında fikir ve bilgi sahibi olmalarını sağlamak için Bütünşehir Dergisi’nin Arapça özel sayısının ikincisi daha geniş bir şekilde yeniden düzenlenerek yayınlanacak.

​Samsun Bütünşehir Dergisi Arap Turizmi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert