Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Sağlık seminerleri devam ediyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Sağlık seminerleri devam ediyor!
06.05.2019 09:33:43

 

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Sağlık seminerleri devam ediyor!

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından sosyal sorumluluk çerçevesinde kamuoyunu bilgilendirmeye yönelik yapılan "Sağlık Seminerleri" geniş bir yelpazede devam ediyor.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde toplumun her kesimine ulaşması amacıyla gerçekleştirdiği sağlık seminerlerine devam ediyor. Bu anlamda kamu, kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarına yönelik bilgilendirme sunumları kapsamında, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Nurtaç Özer Kalp sağlığı, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Hatice Özer ise Ramazan Diyabeti sunumu gençekleştirirken, Özel Bil Okullarında Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Enver Gül de Sınav kaygısı üzerine velilere ve öğretmenlere önemli bilgiler verdi. 

Soru cevap eşliğinde devam eden seminerler de Uzm. Dr. Nurtaç Özer, Uzm. Dr. Hatice Özer ve Uzm. Dr. Enver Gül her sağlık sorununda olduğu gibi erken teşhis ve tedavinin çok önemli olduğunu kulaktan dolma bilgiler ve tedavi yöntemlerinin yerine mutlaka bir sağlık kuruluşunda doktor gözetiminde tedavi yolunu izlemeleri gerektiği hakkında uyarılarda bulundular.

 

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER