Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Evangelist projeye mi hizmet ediyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Evangelist projeye mi hizmet ediyor!
11.04.2018 09:56:18

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Evangelist projeye mi hizmet ediyor!

TÜRKAV Samsun Şube Başkanı Muharrem Yıldırım, Evangelistlerin Türkleri Anadolu’dan çıkartmak gibi bir hedeflerinin olduğunu belirterek, “bunu başaramazlarsa, Türklerin tarihlerinden kopartılarak dönüştürme projesinin devreye girdiğini ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanının da Evangelistlerin bu projesine hizmet eden davranışlar içinde olduğunu belirtti.

Samsun’daki Amazon Heykelinin Türk tarihinin dönüştürülmesi için dikilmiş bir ucube olduğunu da dil getiren Yıldırım,

“Aydınlanma dönemi ile Avrupa’da başlayan Laiklik anlayışı 21. Yüzyılda yerini yeniden dinin ön plana çıkarılması anlayışına bırakmıştır.

Bu yeni anlayışın ortaya çıkmasında bir grup Yahudi, bir grup Hristiyan (daha çok Katolikler) ve Bahailiği savunan İslami bir grubun yeniden oluşturdukları Evangelizm etkilidir.

Evangelistlerin Ortadoğu ve Anadolu ile ilgili; bu bölgede özellikle Dicle ve Fırat arasında Armagedon dedikleri büyük bir savaşın çıkması, ikincisi ise Kutsal hazinelerin Anadolu ve Orta Doğu topraklarında gömülü olduklarına dair iki temel inançlar vardır.

Birincisi belki büyük bir savaş yaşanmıyor fakat bu bölgede ülkemizin terörle oradaki küresel güçlerin türlü türlü oyunlarına bakarsak muazzam bir savaş yaşanmakta ve ne hikmetse de ölenlerin hep Müslümanlar olmaktadır. Evangelistlerin senaryolarını gerçekleştirmek için ülkemize her cepheden saldırmaya devam ediyorlar.

Bunun bir diğer sebebi ise ilk çağlarda Edom ismiyle andıkları bugünkü Anadolu coğrafyasından Türklerin mutlaka çıkarılması veya yok edilmesi gerektiğine inanmalarıdır” diye belirtti.

HANGİ TARİHİ BELGE VE BUYGUYLA BU HEYKELİ BURAYA DİKTİN!

TÜRKAV Samsun Şube Başkanı Muharrem Yıldırım şöyle devam etti

“Bu büyük fotoğrafın içinde Samsun’a baktığımızda ise güvenlik güçlerimizin bu kadar etkili mücadele etmesine rağmen uyuşturucu belasının tuzağına birçok gencimizin düşmesi önlenememektedir.

Bununla birlikte bir diğer sorun Samsun’da yapılan arkeolojik kazılar ile ilgilidir.

Özellikle Samsun Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu kazıların gizliliği buralarda hangi eserlerin çıkarıldığı veya bu kazılar yapılırken güvenlik güçlerinin herhangi bir tespitte bulunup bulunmadığı bir muammadır.

Yapılan bunca kazılarda Amisos ve Amazon mitolojilerine ait hiçbir iz bulunmazken Samsun Büyükşehir Belediyesinin ısrarla Evangelistlerin Edom dedikleri Anadolu’nun bu güzel şehrinde onların inancına uygun isimlendirme ve kazıların gizliliği aklımıza değişik soruların gelmesine sebep olmaktadır.

Şimdi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a soruyorum;

“Bunca arkeolojik kazı yaptırdın, hangisinde Amazon mitolojisine ait bir eser buldun da o kadın heykelini oraya diktin?

Bin yıldan fazla Türk yurdu olan kurtuluşun simgesi bu şehirdeki tarihi kalıntıların olduğu bir tepeye Amisos ismini verdin.

Şehir halkının istememesine rağmen bir iki ucube konuda neden ısrar ediyorsun?

Kısaca uyuşturucu ve bu gizli kazılar isim ve heykel dikmekle acaba Evangelistlerin “Yok edemiyorsak dönüştürelim.” Projesine hizmet mi ediyorsun?”

​Samsun Amazon Heykeli Evangelizm Yusuf Ziya Yılmaz TÜRKAV Samsun Muharrem Yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert