Advert
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Trabzon’da Cumhurbaşkanı’nın kaldığı otele giremedi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Trabzon’da Cumhurbaşkanı’nın kaldığı otele giremedi!
27.12.2016 09:33:46

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Trabzon’da Cumhurbaşkanı’nın kaldığı otele giremedi!

​Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, geçen Pazar günü Trabzonspor'un stat açılışı için Trabzon’a gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kaldığı otele alınmadı.

Samsun’dan Trabzon’a giderken yolda Trabzon Büyükşehir Belediye başkanını arayıp; " otele birlikte geçelim" diyen Başkan Yılmaz,

Otel girişinde önce Trabzon Belediye başkanı kendisini tanıtıp güvenlikten geçmesine rağmen sıra kendisine geldiğinde güvenlikten "siz giremezsiniz, adınız yok" denilerek geri çevrildi.

Bunun üzerine Yılmaz, bir süre kapıda bekledikten sonra Samsun’dan birlikte geldiği kişilere "kalabalık olduğumuz için almadılar, ben 5 dakika girip geleyim" dedi.

Ne var ki güvenlikten su sefer de geçemedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz bunun üzerine Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın danışmanını arayarak durumu bildirdi. Danışman; "bakacağım" demiş olmasına rağmen konuyla ilgilenmedi.

Yılmaz içeri girmek için daha sonra da Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ı aradı. Karaaslan da bir süre uğraştıktan sonra başkanı içeri aldıramadı.

Bir türlü içeri giremeyen Yılmaz telefonda Çiğdem Karaaslan ile konuşurken "siz gençsiniz, bu işlerden anlamıyorsunuz!" diye serzenişte bulundu.

Cumhurbaşkanı’nın Trabzon’da kaldığı otele giriş yapamayan Samsun heyeti Samsun dönüş yolunda bir köftecide mola verdi. Moralleri çok bozuktu ve Trabzon’a geliş yolundaki neşeleri kalmamıştı.

 

​Samsun Trabzon Yusuf Ziya Yılmaz Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun Büyükşehir Belediye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kenan     0000-00-00 Bunlar daha başlangıç başkan kar temizleme konusunda halka sağduyulu cevap vermeyi yeğleyebilirdin.Özrü kabahatinden büyük
Kemal     0000-00-00 Ya bunu yazan kimse helal olsun çok ama çok güldüm :::))))) çok güzel yazmış ya, bu yaşanan şey ancak bu kadar güzel anlatılır. Çok hoş ya:::))))
Mehmet     0000-00-00 Yusufcuğu almamaları gayet normal. Sünnetiz olanlar halifeyi zaten göremez. Yusufçuk biraz daha büyüsün önümüzdeki bahara sünnet düğünü yapalım inş. O zaman yusuf bey olur ve halifenin eteğini Öpebilir. Bir kere zaten yola çıkışı yanlış. canik sancaktarı Genç osman dan destur almadan gidersen tabiki almazlar. Yusufum Gerçekten yaşın daha gücük her ne kadar kendini büyük göstermek için bıyık ta bıraksan. Daha öğreneceğin çok şey var. Ben olsam bu olayın üzerine bıyığı keserim...
Mehmet     0000-00-00 Çok güzel hareketler bunlar.Demekki birçok şey yapmasına rağmen hala yaranamamış.Evladım yusuf sen kim, halifeye (!) ulaşmak kim.Senin geçmiş sicili bozuk. Sen hem sosyal,hemde demokratsın. Halifenin (!) hiç haz etmediğini iki şey var sende.Her ne kadar paralel de desen,bıyık ta bıraksan sen halifeye (!)hem bu dünyada hemde öbür tarafta ulaşamazsın. Senide anlamış değilim ya bu yaştan sonra hala ne emelin varki adama yaramayan çalışıyorsun.üzme kendini.Ahiretinı zaten kaybetmişin dünyanı yaşa
GALERİLER
Advert
Advert