​Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Beklenen temizliği neden yapamıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Beklenen temizliği neden yapamıyor!
11.06.2018 08:59:44

 

​Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Beklenen temizliği neden yapamıyor!

Akasyamhaber’in yolsuzluk, sahtekârlık ve dolandırıcılığını ortaya çıkardıktan sonra emekliye sevk edilen Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Yurt’un yargıya havale edilmek yerine emekliye sevk edilmesi bir ödüllendirme olarak değerlendiriliyor.

Mustafa Yurt ile birlikte Genel Sekreter Coşkun Öncel’in de görevden el çektirileceği fakat Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ın istifa ederek milletvekili adayı olması süreci tehir ettirdiği iddia ediliyor.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in yargıya taşınmak yerine mükâfatlandırılmak şeklinde emekliye sevk edilen Mustafa Yurt’un ardından Coşkun Öncel ve eski başkan vekilini de aktif görevden el çektirme çabaları AK Parti Samsun Milletvekili Adayı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından engellendiği gelen bilgiler arasında.

KİM BU AK PARTİLİLER

eski başkan vekilini yakınlarından uzaklaştırılma çabaları Yusuf Ziya Yılmaz tarafından AK Parti’de rahatsızlığa yol açar denilerek engellenen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin kendisin destekleyen Yusuf Ziya Yılmaz’a karşı vefa duygusu ağır bastığı için temizlik operasyonunun tedricen götürmeye kara vermiş gibi görünüyor.

Yusuf Ziya Yılmaz Zihni Şahin Samsun Büyükşehir AK Parti Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER