Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: Hizmet için güçlü hükümet, güçlü meclis!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: Hizmet için güçlü hükümet, güçlü meclis!
09.06.2018 08:53:05

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: Hizmet için güçlü hükümet, güçlü meclis!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Güçlü ve gelişmiş bir Türkiye için güçlü bir hükümet ve güçlü bir meclis gerekiyor” dedi.

Başkan Şahin Canik Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek dernek başkanı Ahmet Seven ve Canik Mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Başkan Şahin, dernek binasında yaptığı konuşmada;  “Türk Milletinin düşmanı çok. Bizim bizden başka dostumuz yok gibi bir durumdayız. O nedenle bize çok iş düşüyor. Bir ve beraber olmak zorundayız. Dayanışma içinde olursak bize yönelik olan tuzakları, komploları bozarız. Eğer bizde birbirimize düşersek, birliğimizi bozarsak düşmanlarımızın istediği şeye hizmet etmiş oluruz. Unutmayalım ne zaman bu ülkede güçlü hükümetler kurulduysa önemli hizmetler yapılmış, ne zaman güçsüz, zayıf hükümetler olduysa da hiçbir hizmet yapılamamış. AK Parti döneminde bir istikrar yakalandı. Sağlıkta, eğitimde, ulaşımda büyük hizmetler verildi. Kısacası tüm bu hain planları bozmak için güçlü bir yönetim, güçlü bir hükümet, güçlü bir de meclis olması lazım. Bu güçlü bir Türkiye için ülkenin gelişmesi için katkı sağlayacaktır. Örneğin 15 Temmuz’da güçlü bir hükümet, kararlı bir lider olmasaydı ne olurdu düşünmek bile istemiyorum.” Diye konuştu.

Başkan Şahin’e ziyareti sırasında AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler de eşlik etti.

Samsun Büyükşehir Zihni Şahin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER