Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’den İçinde Atakum geçmeyen açıklama!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’den İçinde Atakum geçmeyen açıklama!
02.04.2019 08:51:37

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’den İçinde Atakum geçmeyen açıklama!

Başkan Zihni Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığını resmi ve kesin sonuçlar açıklandıktan sonra devredeceğini belirterek, "10 ay süreyle büyük bir onur ile yürüttüğüm görevimi gönül rahatlığı ile devredeceğim. Sevgiyle birlikte yürüdüğümüz tüm hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum" dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, 31 Mart Yerel Seçimlerinin sona ermesiyle ilgili bir değerlendirmede bulundu. Başkan Şahin, yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e görevini devredeceğini belirterek, "Büyük bir onur ve mutluluk ile hizmet ettiğim Samsunlulara teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

TÜM SAMSUNLU HEMŞEHRİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başkan Zihni Şahin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"10 ay süreyle büyük bir onur ile yürüttüğüm Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevimi resmi ve kesin sonuçların açıklanmasıyla yeni Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir beye devredeceğim. Kendisini tebrik ediyor ve canı gönülden Samsunumuz ve hemşerilerimize hizmet davasında başarılar diliyorum. Görev yaptığım süre içinde tüm Samsunlu hemşerilerimle sevgiyle birlikte yürüdük. Bunun onur ve mutluluğunu yaşıyorum. Huzur ve mutluluk içerisinde görevimi devredeceğim. Tüm hemşerilerime en içten duygularımla kalben teşekkür ediyorum.

MİLLET VE DEVLET HİZMETİNDE KESİNTİ OLMAZ

Devir teslim törenine kadar kısa süre de olsa Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın gereğini yerine getireceğim. Devlet ve millet hizmetlerinde kesinti olmaz. Seçim süresinde zaman darlığından dolayı hizmet yapılan ve projelerimizin devam ettiği bazı ilçelerimizi, oralardaki çalışmaları ve projeleri sürekli takip etmeme ve bilgi almama rağmen, ziyaret etme imkanım olmadı.

İLÇELERDE YAPILAN ÇALIŞMALAR İNCELENECEK

Herkesin bildiği üzere 17 ilçemize daha önce pek çok kez ziyarette bulundum. Kalan kısa sürede de bu ilçelerimizi ve hizmetleri yerinde görerek incelemeler yapacağım. Bu kapsamda başta Alaçam, Yakakent ve Bafra olmak üzere tüm ilçelerimizi ziyaret etme arzusundayım. Bir kez daha tüm hemşerilerimize, belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize, parti teşkilatlarımıza, bürokratlarımıza, mesai arkadaşlarımıza, değerli basın mensuplarına, sivil toplum kuruluşlarımıza, muhtarlarımıza teşekkür ediyorum."

 

 

Zihni Şahin Samsun Büyükşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
cemal kamer     2019-04-02 Biraz sabırlı ol editör bey itiraza cevap gelsin atakumlu açıklama da görürsün.
GALERİLER