Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Genel Müdürü Kadir Koçak Görevinden Alındı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Genel Müdürü Kadir Koçak Görevinden Alındı!
19.07.2018 13:43:49

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Genel Müdürü Kadir Koçak Görevinden Alındı!

 

 Samsun Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden en büyüğü olan Anakent’ in Genel Müdürü Kadir Koçak’ın görevden alındığı haberi Samsun gündeminde bomba etkisi yarattı. 

Anakent Genel Müdürü ve Golf Kulübü Onursal Başkanı görevini yürüten Kadir Koçak Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in talimatıyla görevinden alındı. Kadir Koçak’ın, yakın çevresine Yusuf Ziya Yılmaz ile yakın ilişki içinde olduğunu ve bu sebeple kimsenin onu koltuğundan edemeyeceğini söylemesi, bardağı taşıran son damla olduğu da iddialar arasında.

Kadir Koçak’ın şu anda Atakent’teki Genel Müdürlük görevinden alındığı ancak Daire Başkanı olarak görev yaptığı birimden de görevine son verileceği iddialar arasında yer aldı. Koçak’ın görevden alınmasındaki nedenlerden biri de Başkan Zihni Şahin ile ilgili olumsuz kelimeler kullanmasından kaynaklandığı öğrenildi.

Kaynak: samsunvehaber

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Genel Müdürü Kadir Koçak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2018-07-24 Mazlumların ahı tahtından indirir şahı kanun kazandık yıllar oldu hala yüzlerce şarhoş larla içiçe yaşıyoz açıkda içenler naralar çalgılar sazlar insan gibi yaşamayı unuttuk cam kapı açamadan balkonlarda oturamadan evlerde cehennemi yaşadık 40 derece heryer kapalı ses içeride iki belediye kapalı rapor tutup canlı müzik ruhsatı verdi bi mt duvarı çatısı yok 80-90 m2 iki bar 450 şer m2 şikayete dalga gçip dava edin yazısı ver diler Allah ın adaletine verdik haklarımız haram Atakum Denizevler 214
Samsun Sevdalısı     2018-07-20 Bu devirde görevini layığıyla yapanın ayağını kaydırmak adet oldu. Usulsüzlük,yolsuzluk yapsa görevine devam ettirirlerdi. Doğru düzgün adammış vesselam.
büyükşehir çalışanı     2018-07-19 vaybe böyle solcuların görevden alındığınada şahit olduk.helal olsun zihni şahin e.
Türkeş     0000-00-00 Zihni Başkan çok doğru bir karar almış, tebrikler
Hakkı Savun     0000-00-00 O devirler kapandı. Eğer kapanmadıysa seçimde bu millet kapatır. Bir an önce akepe li değil , AK Parti li Belediyeciliği görmek istiyoruz
GALERİLER
Advert
Advert