Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi
16.11.2019 09:31:19

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çözüm Merkezi'nin kurulmasıyla birlikte kapı kapı, masa masa dolaşmalar, ''bugün git yarın gel'' ler tarihe karıştı.

Çözüm Merkezi, hizmeti halkın ayağına götürerek vatandaşın zaman kaybetmesini önleyen, güvenilir ve kolay ulaşılabilir bir yönetim anlayışını hakim kıldı.

Çözüm Merkezi Tamamen üniversite mezunu, deneyimli ve konularında uzman 10 kişilik profesyonel ekipten oluşan Çözüm Merkezi, halkın belediye ile ilgili tüm işlerinde çok kısa sürede sonuca ulaşan, o anda çözülemeyen problemleri hemşehri temsilciliği adı altında vatandaş adına takip eden  bilgisayar destekli, güler yüzlü ve çağdaş bir anlayışla hizmet veriyor.

Mustafa Demir'in olmadığı yerde, Mustafa Demir adına iş takibi yapan Çözüm Merkezi'ne Büyükşehir Belediye binasının giriş katında şahsen ulaşabileceğiniz gibi,

Telefon No: +90 (362) 431 10 12 - +90 (362) 435 32 39

Faks No: +90 (362) 435 26 55

veya  "cm@samsun.bel.tr" mail adresiyle de kolayca ulaşabilirsiniz.

Haftanın 7 günü hizmet veren Çözüm Merkezi personeli, telefon, faks, e-mail, gezici ekip, halk günü, doğrudan başvuru gibi yollarla kendisine ulaşan binlerce başvuruyu titizlikle değerlendirip çözüme giden en kısa yolları bulmakla uzmanlaşıyor.

Çözüm Merkezi Samsun Büyükşehir Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert