Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanayi’nin çirkin görünümünü böyle kapatıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanayi’nin çirkin görünümünü böyle kapatıyor!
02.09.2017 13:56:14

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanayi’nin çirkin görünümünü böyle kapatıyor!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Gül San Sanayi sitesi ile Samsun Havaalanı yol güzergâhını vinil branda ile kapattı.

Gün doğar doğmaz, gün batımına kadar, kirli, paslı ve yağlı elleriyle evine ekmek götürme mücadelesi veren sanayi işçilerinin hangi şartlar ve hangi zorluklarla çalıştıklarını görmek istemeyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın bulduğu çözüm görenlere “bu kadar da olmaz” dedirtiyor.

Sanayi esnafına yer göstererek daha sağlıklı ve daha güvenli mekanlarda çalışmalarını sağlaması gereken kurum olan Samsun Büyükşehir Belediyesi, Gülsan Sanayi sitesinin bozuk yol, eskimiş, yıkık dökük tamirhane ve sanayi esnafının içler acısı halini havaalanından alarak Samsun’a getireceği misafirlerinin görmemesi için anayol boyunca sanayi manzarasını vinil reklam görselleriyle kapattırdı.

Böylece meseleyi çözüm yoluna koymak yerine görmezden gelmiş veya yok farz etmiş olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz için sanayi esnafı, terlemiş alnını yağlı elleriyle silerken “böyle belediye başkanlığını babam da yapar” diyerek sitem ediyor.

Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Samsun Büyükşehir Belediyesi sanayi esnafı Gülsan Sanayi sitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet     2017-09-04 Keşke bu uygulama sanayi esnafının talebi ile yapılsaydı deselerdi ki: Bu yoldan geçen arabaların gürültüsünü keselim, çok rahatsız oluyoruz deselerdi. Ancak "kirli görüntünün kapatılması için yapılmış ise" insanlık dışı bir uygulamadır. Kınıyorum.
Kenan     0000-00-00 Baskanin umrunda degil esnaf tuccar. Benim anlamadigim ticaret odasi ve esnaf odasi. Odalar sesini cikarmassa esnafin hali perisan
GALERİLER
Advert
Advert