Samsun Büyükşehir Belediyesi Sloganını değiştirdi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediyesi Sloganını değiştirdi!
28.08.2018 13:31:11

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Sloganını değiştirdi!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı görevini 19 yıldır kesintisizi sürdüren Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde milletvekili adayı olmak için başkanlık görevinden istifa etti. Yerine de Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'in gelmesi için AK Parti Genel Merkezine ismini verdi.

YILMAZ, BÜYÜKŞEHİRİ BIRAKMAK İSTEMEDİ

Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti'den Samsun Milletvekili olurken, Şahin ise AK Parti Genel Merkezi'nin aldığı karar ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Yılmaz, başkanlık görevini Şahin'e bırakırken büyükşehirin işlerine müdahil olacağını düşünüyordu. Ama işler sandığı gibi olmadı.

ARALARI AÇILDI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, işine sürekli müdahale edilmesinden rahatsız olunca Yılmaz ile aralarında soğuk rüzgârlar esmeye başladı. Şahin ne yapsa karşısında Yılmaz'ı buldu. Başkan Şahin'de Yusuf Ziya Yılmaz'ın a takımı kadrosunu görevden alarak ve görev yeri değişikliği ile dağıtmaya başladı.

SİZİN İÇİN SLOGANI DEĞİŞTİ

Başkan Şahin, son olarak Yusuf Ziya Yılmaz'ın her projesinde kullandığı "Sizin için" sloganını değiştirerek "Birlikte Başaracağız" sloganını kullanmaya başladı.

Kaynak: GerçekTaraf.com /Okan Çakır

 

Zihni Şahin Samsun Büyükşehir Yusuf Ziya Yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert