Samsun Büyükşehir Belediyesi Terme Fen İşleri Müdürü Nerede!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediyesi Terme Fen İşleri Müdürü Nerede!
19.11.2018 11:34:25

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Terme Fen İşleri Müdürü Nerede!

Samsun Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ile Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürü arasında yaşananlar AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman’a kadar ulaştırıldı.

Samsun Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ile Samsun Büyükşehir Terme Fen İşleri Müdürü arasında yaşananlar AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman’a kadar ulaştırıldı.

Terme Devle Hastanesi Başhekimi Samsun Büyükşehir Belediyesi Terme Fen İşleri Müdürü Oktay Altun'dan hastanenin önündeki yolun açılması talebilnde bulundu.

Altun ekipleri gönderip yol açma çalışmalarına başlamışken Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, yol çalışmasının kendisinden habersiz yapılmasına sinirlenerek Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürü Oktay Altun’a telefonda çok ağır sözler ve ağır küfürler etti.

Ardından da Fen İşleri Müdürü Oktay Altun’u görevinden uzaklaştırdı.

Kul Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'i de aradı ve Oktay Altun'a sahip çıkmasını, kendisinden habersiz ve arkasından işler çevirmesine tahammül edemeyeceğini söyledi.

Zhni Şahin de Oktay ALtun'a "istersen seni Çaraşmba'ya alalım"dedi.

Altun "Hayır ben burada iyiyim" diyerek gerek olmadığını söyledi.

Okay Altun resmi olarak halen fen işleri müdürüyken, Terme Belediyesi resmi internet sitesinde Fen İşleri Müdür Vekili Ozan Savaş’ın ismi yer alıyor.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ile Fen İşleri Müdürü arasındaki küfürleşme AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaarslan’a kadar taşındı.

​Terme Belediye Başkanı Şenol Kul Oktay Altun Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
şinasi noknikoğlu     2018-11-20 para devletten , araç devletten , personel devletten ama yolu , hizmeti oktay yaptı :))) ne şeker ne güzel ne insanımış bu oktay kardeşimiz .reklamınıda siz yapıyorsunuz ne iş ?
Muhittin     0000-00-00 Kesikkaya’ambartepe’İlimdağ’Örencik mahallelerinin çevre il ve ilçelere olan bağlantı yolu Terme belediyesinden hiçbir hizmet alamazken Oktay Altun devletimizin yanımızda olduğunu göstererek buraya beton asfalt yol yaptı.keşke bunu buzamana kadar Terme belediyesi vesile olsaydıda takdir etseydik.hizmeti kim yapar kim vesile olursa bizler onu takdir ederiz.biz halk olarak kim nekadar yanımızda ona bakarız.Terme yalnızca meydandan ibaret deyil köylerdeki camiler ve mezarlıklara bir el atsın.
Doğrucu Davut     0000-00-00 Oktay o olayda acemice davrandı. Camiye ait araziye ve caminin kapısından imarda olmayan yol açmaya kalktı. Hastane başhekimi de bu olayda oyuncak gibi kullanildi. O yolu isteyenler, kavşak yapıldığı zaman yolları kapanacak olan menzilciler. Oraya dış hastanesi eski başhekimi murat bayrak bina yapıyor. O yol açılmazsa binanın dükkanlarını kiraya vermesi mümkün değil. Bir de imamın dükkanında kiracı menzilci bir eczane var. Tamamen rant için açılmaya çalışılan bir yol. Imam tam fırıldak.
Köylü bir vatandaş     0000-00-00 Dağ köylerde insanlar sizden iş istemez aş istemez fabrika istemez ve hatta Ambartepedeki çok amaçlı meslek Lisesini niye kapattınız Buradaki öğrencileri Termeye yönlendirdiniz diye sormaz..bu insanlar sizlerden evine eşine dostuna ilçesine ve iline gitmek için yoldan başka ne istiyor.kesikkaya,ambartepe,ilimdağ,örencik Mahalleleri arasında yılların kanayan yol sorunu vardı.Buralara Terme belediyesinden hiçbir hizmet alınamadığı bilinmektedir.Oktay ALTUN bu sorunu çözmüştür Allah razı olsun
termeli     2018-11-19 caminin havlusunda cami ile tuvalet arasında sırf birilerinin işini görmek için imarda olmayan yolu açmaya kalkmak ne kadar doğru.
Orhan Aktepe     0000-00-00 Bence Şenol Oktay Altun Beyi rakip olarak görüyor
Hasan Karatepe     0000-00-00 Oktay Altun Bey işini layıkıyla yapan bir kardeşimiz. Hiç bir hatası bulamadı Şenol da küfürle mi suçlayarak göndermeye çalışıyor
Ambartepeden Mehmet ŞAHİN     0000-00-00 Ambartepe Yolumuza başlamadan önce de söylemiştik. Yeter ki Adayım de Oktay Altun Bey biz sözümüzdeyiz. Senin kıymetini yol hasreti çeken bizler biliriz
Salim Candan     0000-00-00 Devletimizin elini ilk kez Oktay ALTUN Bey sayesinde üzerimizde hissetmiştik. Buradan Oktay Beye seslenmek istiyorum. Terme’nin 80 Köy ve Mahallesi ile arkandayız. Aday ol Seni BAŞKAN Yapalım
İlimdağlı     0000-00-00 Termede kırsal köy ve mahalle yollarının yapımında gecesini güdüzüne katmış Samsun büyük şehr belediyesinin hizmete aşık bir müdürüydü üzülerek ifade etmek lazımki bazı şeyler hala birilerinin istediği gibi yürütülmesi düşüncesinde.Terme halkı Samsun büyük şehir belediyesinin hizmetkerini Oktay ALTUN ile gödü...
GALERİLER