Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde hiç mi vicdan yok
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde hiç mi vicdan yok
29.05.2018 10:13:51

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde hiç mi vicdan yok

Samsun Büyükşehir Belediyesi, belediye hizmet binasının hemen arkasında 35 yıldır gazete bayisi olan büfeyi hiçbir gerekçe ortaya koymadan yıktı.

Türkiye seçime giderken, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin yıkım işlerine hız vermesi akıllara başka sorular getirirken, 35 yıldır aynı yerden gazete bayiliği yapan büfeciyi sokak ortasında çaresiz bir şekilde bıraktı.

Yıllardır aynı yerde duran ve hakkında hiçbir şikayet olmayan, kaldırım işgalinin de söz konusu olmadığı büfeyi görüntü kirliliği oluşturduğu bahanesiyle yıkan Samsun Büyükşehir Belediyesi, büfeciye herhangi bir yer de göstermedi.

Ykılan büfesinin olduğu yere gazetelerini sererek 35 yıldır, bildiği tek iş olan gazete bayiliğine devam eden büfeci yağmur yağmaya başlayınca gazeteleri toparlayarak yağmurun geçmesini bekliyor.

Üzerine kapatacağı hiçbir şey olmadan gazete satmayan devam eden büfeci bu vicdansızlık karşısında metanetini koruyarak kimseye şikayet etmiyor ve kimseden de şikayetçi olmadığını belirtiyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi büfeci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ziya KUL     2018-05-29 yandaş olmadığı için bu durumda.sözcü,korkusuz,posta, vs gasteleri ön planda tutardı, yzynin bi yerine battı
GALERİLER
Advert
Advert