Samsun Büyükşehir Belediyesinde Operasyon, 5 Daire Başkanı Görevden Alındı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediyesinde Operasyon, 5 Daire Başkanı Görevden Alındı!
03.07.2018 13:22:08

 

Samsun Büyükşehir Belediyesinde Operasyon, 5 Daire Başkanı Görevden Alındı!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, milletvekilliği için görevinden istifa etmişti. Yılmaz’ın yerine Bafra’da vatandaşlar tarafından çok sevilen Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin getirildi.

EVLADIMI TESLİM EDİYORUM

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde devir teslim töreninde konuşan Yusuf Ziya Yılmaz, 'Bu şehir benim evladımdı. Ben evladımı Zihni Bey'e teslim ediyorum'' diyerek mührü Zihni Şahin’e teslim etmişti.

YILMAZ GİTTİ DİYE DAVULLU ZURNALI KUTLAMA

19 yıldır belediye başkanlığı yapan Yusuf Ziya Yılmaz’ın görevi bırakmasının ardından yıllardır esnafa ve dolmuş şoförlerine kan kusturduğu gerekçesiyle sanayi esnafı Yılmaz’ın gidişiyle davullu zurnalı kutlama yapmıştı.

BELEDİYEYİ HALA YILMAZ YÖNETİYOR

Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifa etse de yine belediyenin iç işlerine müdahale ettiği ve yönetimde baskı kurduğu öne sürüldü. Yılmaz’ın oluşturduğu daire başkanları ve müdürler, belediyede olup bitini kendisine aktardığı kulislerde en çok dillendirilenler arasında yer alırken, Büyükşehir Belediyesi’ni hala Yılmaz’ın yönettiği konuşuluyor.

SEN BİRAZ YÜRÜ

24 Haziran genel seçimleri çalışmalarında vatandaşları gezen Zihni Şahin, Yusuf Ziya Yılmaz’ın kara kutusu olarak bilinen Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır’ı araçtan indirerek “sen biraz yürü” dediği iddia edilmişti.

OPERASYON İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde dün itibari ile hareketli saatler yaşandığı ve olağan üstü toplantılar yapıldığı öğrenildi. GerçekTaraf.com haber sitesinin edindiği bilgilere göre; Bütün bu olup bitenler nedeniyle sağlıklı çalışma ortamı yakalayamayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, dün itibari ile 5 daire başkanını görevden aldığı öğrenilirken hangi isimlerin görevden alındığı ise netlik kazanmadı.

Kaynak: gercektaraf.com

Samsun Büyükşehir Yusuf Ziya Yılmaz Zihni Şahin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2018-07-24 Cenazemiz oldu başında dua edemedik 02 ye kadar çalgılar sazlar fasıllar ertesi günü yine müzik eşliğinde helallik alındı Rica ettik tınmadılar diriye saygısı olmayanın ölüyemi olacak Şikayet dilekçeleri anında işyerlerinin vatsaap larında oysa gizli yazıyorduk hak larımızı teslim ettiler devlaet kaç sakine koruma verdi sistem adalet bumu darp edilen in sanlar 70 yaş üstü kapıalr kırıldı Şehir eşkayaları yarattılar devlet yetkisiyle haklarımız haram zıkkım olsun Atakum Denizevler 214 sok görün
vatandaş     2018-07-24 Mazlumların ahı tahtından indirir şahı Yıllar oldu kanun kazanalı hala tüm bahçelerimiz de yüzlerce insan içip naralar sazlar çalgılar şikayete dalga geçip mahkemeye verin yazıları alıyoz dalga geçiyo Zabıta Çevre Yapı denetim müdürleri cam kapı açamadan balkonda otyramadan yıllar geçti evini sat diyen yetkilere alın diyoz almıyolar kilit vu ran kaçtı 24 haneli bina atıl Açık yerlere kapalı raporu ile canlı müzik ruhsatı verdiler çorbacı diye açılan ona bile izin vermedik içkili ruhsat verildi
GALERİLER