Samsun Büyükşehir'in Sağlığı Büyük Anadolu'ya Emanet
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir'in Sağlığı  Büyük Anadolu'ya Emanet
12.07.2017 13:44:30

 

Samsun Büyükşehir'in Sağlığı Büyük Anadolu'ya Emanet

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Kurumsal Sağlık Anlaşması imzaladı. Anlaşma çerçevesinde belediye çalışanları ve birinci derece yakınları hastane hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, iş merkezleri, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları ile gerçekleştirdiği sağlık protokolü uygulamasını geniş bir yelpazeye yayarak sürdürmeye devam ediyor. 

Protokol çerçevesinde Büyük Anadolu Hastaneleri'nde sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmak ve sağlanacak olan imkanlardan yararlanmaları için sağlık anlaşması yapılıyor.

Bu kapsamda Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsun Büyükşehir Belediyesi ile Kurumsal Sağlık Anlaşması imzaladı. Anlaşma çerçevesinde belediye çalışanları ve birinci derece yakınları hastane hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler. 

Uzun zamandır Samsun Büyük Anadolu Hastanelerini tercih ederek sağlık hizmeti aldıklarını belirten Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcı Sefer Arlı, "Bu tercih noktasında Büyük Anadolu Hastaneleri ile sağlık anlaşması yaptık. Belediye çalışanlarınımız ve birinci derece yakınları hastane hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler. Bu fırsatı bize sundukları için hastane yönetimine teşekkür ediyorum" dedi. 

Alanında uzman kadrosu, son teknoloji ekipmanlarıyla kaliteli hizmet vermek, insanlara şifa dağıtmak için çalıştıklarını belirten Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu ise, “Kurum anlaşmalarına bir yenisini daha ekleyerek, Samsun'a büyük hizmetler, projeler kazandıran, Büyükşehir Belediyesi ile kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladık. Belediye yetkilileri ve çalışanları yıllardır bizleri tercih ettiklerini ve aldıkları sağlık hizmetlerden memnun olduklarını ifade ettiler. Onların bu sözleri bizleri daha da mutlu etti, gururlandırdı. Bundan sonra da yaptığımız anlaşma çerçevesinde kendilerine indirimli bir şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyor, sağlıklı bir yaşam diliyoruz" dedi.

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Samsun Büyükşehir Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert