Samsun CHP’den Haluk Koç’a Destek
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun CHP’den Haluk Koç’a Destek
29.01.2018 10:28:09

 

Samsun CHP’den Haluk Koç’a Destek

Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Avukat Tufan Akcagöz, 3-4 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşecek olan ve partinin yönetim organlarının belirleneceği büyük kurultay öncesi, CHP Samsun Kurultay delegeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Önceki dönem Samsun Milletvekili olan ve bir ara siyaseti bırakacağı ve artık partide görev almayacağı konuşulan CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr.Haluk Koç’a, Samsun Örgütü olarak destek olduklarını ifade eden Tufan Akcagöz, “16 Nisan referandumundan önce, bizzat Samsun’a gelerek çalışmalarımıza katkı verdi. Samsun milletvekili olmadığı halde, Samsun’la bağlantılarını koparmadığı için bizim elimizi kuvvetlendirdi. Geçen 15 yıl nazara alındığında, Samsun için ve Samsunlu hemşerilerimiz için yapmış olduğu işler herkesin malumudur. Haluk Koç’un da yerini koruması gerekiyor. Kendisine Samsun’dan, kendi memleketinden böyle bir katkı sunabilmek bize mutluluk verecektir. Arkadaşlarımızla beraber Haluk Koç’a Samsun’dan destek imzalarımızı gönderiyoruz. Bu katkının önemli olduğunu düşünüyorum. “ diye konuştu.

Yeni göreve seçilen yönetim kurulunda da görev dağılımını gerçekleştirdiklerini söyleyen Tufan Akcagöz, “Yeni yönetimimiz oldukça dinamik ve göreceksiniz bu kadro, 2019’u kucaklayacak. İl sekreterimiz, geçen dönemdeki gibi Mehmet Kundak. İl saymanımız Nalan Çilingir. İl bilişim sekreterimiz Burhan Kömpe. Eğitim sekreterimiz Hikmet Avcı. Basınla olan iletişimimizi Hatice Özer sağlayacak. Ekonomi politikalarından sorumlu İl Başkan yardımcımız, Vezirköprü’nün tanınan ve sevilen isimlerinden Nuri Cömert. Tarım ve hayvancılık politikalarını bundan sonra, Samsun Pir Sultan Abdal derneğinde de faal olan bir arkadaşımız, Tuncer Onur takip edecek. İş ve emek bürolarında Seydi Bektaş, Seçim ve hukuk işlerinde Alican Akdağ, İnsan haklarında Turkay Karahan, Kadın ve Aile politikalarında Özlen Öztürk, Sanat çevreleri ile diyalog için Fatma Temel görevlendirildi. Gençlik ve spordan sorumlu alana Mustafa Can Erim, İşveren örgütlerinden sorumlu alana Ali Kandemir, Doğa ve Çevre haklarından sorumlu alana Tarık Özkan, Sivil toplum kuruluşlarından sorumlu alana Bülent Acar, örgütten ve örgütlenmeden sorumlu alana ise Şükrü Kumbasar getirildi. Görevlendirmemizi bu şekilde yaptık ve İl başkan yardımcılıklarını da bu şekilde tayin ettik” dedi.

Tufan Akcagöz Haluk Koç’ CHP Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hakki çakir     0000-00-00 Haluk koç chp de bir model uygulanmıştır. Bu model ile tasarruf yapıp kaynakları en iyi şekilde kullanmıştır. CHP'de tasarruf yapıp borçsuz hale getirmiştir. Işte CHP bu model örneği ile sahaya inip anlatmalıdır. Turkiyenin kaynakları da tasarruflu bir şekilde kullanılıp düzlüğe çok kısa bir süre çıkılır. Bu ülkenin kurtuluşudur.
Hakki çakir     0000-00-00 Haluk koç chp de bir model uygulanmıştır. Bu model ile tasarruf yapıp kaynakları en iyi şekilde kullanmıştır. CHP'de tasarruf yapıp borçsuz hale getirmiştir. Işte CHP bu model örneği ile sahaya inip anlatmalıdır. Turkiyenin kaynakları da tasarruflu bir şekilde kullanılıp düzlüğe çok kısa bir süre çıkılır. Bu ülkenin kurtuluşudur.
Şirin Baba     0000-00-00 Ben haluk koç a şirin baba lakabını takıyorum. O hastalara şifa dağıtan şirin baba
Kurtuluş Chp'DE     0000-00-00 Turkiyenin KURTULUŞU CHP'nin elindedir. ıyi partili ıyi yönetici ıyi siyasetçi lazım parite sowmen değil şovmenler bir zahmet cem yılmaz'ın yanına gitsin. PARTIYE Koç gibi adamlar lazım.
Ali karadeniz     0000-00-00 HALUK KOÇ her yere yakışır dürüst hasta babası tüm hastalara şifa oldu. Partideki hırsızları partiden kovdu Parti borçsuz olarak yeni yıla girdi. Haluk koç pm ye aday olursa bu KILIÇDAROĞLU için avantajdır KILIÇDAROĞLU genel başkanlığı garanti altına alır. Şu anda myk'da olan bir çok kisi pm'ye giremiyrcek ama Haluk vekilin aday olsun kesin iyi oy alir.
Ankara'li Yasar     0000-00-00 Haluk Koç. Turkiyede siyasetinin yetiştirdiği dürüst bir kişiliktir. Bence Cumhurbaşkanı adayı olmalıdır. Karadenizli cb. Karşısına Karadenizli bir aday yakışır.
GALERİLER
Advert
Advert