Samsun Emlakçılar Odası Başkan Adayı Sebahattin Gülçiçek; Mesleğimizi Hak Ettiği Yere Getireceğiz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Emlakçılar Odası Başkan Adayı Sebahattin Gülçiçek; Mesleğimizi Hak Ettiği Yere Getireceğiz
05.12.2017 15:27:08

 

Samsun Emlakçılar Odası Başkan Adayı Sebahattin Gülçiçek; Mesleğimizi Hak Ettiği Yere Getireceğiz

Samsun Emlakçılar Odası Başkan Adayı Sebahattin Gülçiçek; “Mesleğimizi hak ettiği yere getireceğiz" diyerek kendisine destek açıklaması yapan meslektaşlarına teşekkür etti.

Samsun Emlakçılar Odası Başkan Adayı Sebahattin Gülçiçek, Akasyamhaber’i ziyaret ederek genel yayın yönetmeni Recep Yazgan ile bir süre sohbet etti;

Sohbette, başkan seçilmesi durumunda yapacağı faaliyetleri anlatan Gülçiçek, “Meslektaşlarımız beni göreve layık gördükleri takdirde, Karadeniz’in en büyük ili olan Samsun’da finansal yapı ve beraberinde etkileşim içinde olduğu sektörler itibarı ile en büyük meslek dalı olan emlak sektörünün artık kendine yakışır ve hak ettiği yere gelmesi için mücadele edeceğim. Samsun’da emlak sektörü, Samsun’un büyümesine, gelişimine ayak uyduramamış ve gerisinde kalmış durumdadır. Bizim Emlakçılar Odası yönetimine talip olmamızın tek sebebi mesleği layık olduğu seviyeye çıkartabilmektir.

Biz istiyoruz ki, sektörümüzün artık büyüklüğüne yakışır bir şekilde temsil edilsin.

Yola çıkarken de mesleğimizin öncelikli sorunlarını, bu sorunların çözüm tespitlerini ilerleyeceğimiz yol haritasını bir bir belirledik. Vatandaş ile emlakçılar arasında bir hizmet iletişim ağı kurarak her şeyi daha kolay ve kısa zamanda ve daha ekonomik hale getireceğiz. Bu sistemden hem vatandaş ve hem de emlakçılarımız faydalanacak. Bu bu sistem sürekli şikayet konusu olan bazı riskleri ortadan kaldıracak” diye konuştu.

Samsun Emlakçılar Odası Başkan Adayı Sebahattin Gülçiçek, şöyle devam etti;

“Vatandaş ile emlak ofisleri arasındaki hizmet bağı ve iletişim ağı  oluşturarak, bu bağ ile insanların emlak ofislerinden alışverişin gerek alıcı gerek satıcı açısından bazı riskleri ortadan kaldırmak ve güvenli alışveriş garantisini sağlayacağız. Üyelerimiz artık bir emlak müşavirliği danışmanlığı hizmeti verecekler. Üyelerimizin emlak, pazarlama, halkla ilişkiler, proje geliştirme anlamında donanımlarını yükseltmek için gerekli büyün eğitim ve seminer programlarından faydalanmasını sağlayacağız”

Samsun Emlakçılar Odası Sebahattin Gülçiçek Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert