Samsun eski Valisi İbrahim Şahin’in Avukatı Adem Güney Bu iddiaları neden yalanlamıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun eski Valisi İbrahim Şahin’in Avukatı Adem Güney Bu iddiaları neden yalanlamıyor!
13.07.2017 10:49:21

 

Samsun eski Valisi İbrahim Şahin’in Avukatı Adem Güney Bu iddiaları neden yalanlamıyor!

​Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nün verdiği Basın Kartı’na sahip olan “ByLock” kullanıcılarına ait tam liste açıklandı.

Listedeki FETÖ’cülerin bir kısmı firari iken, diğer bazı isimler ise FETÖ soruşturmaları kapsamında tutuklu halde bulunuyor.

Listede Samsun eski Valisi İbrahim Şahin’nin de yer almasından dolayı gözler valinin avukatı Adem Güney’e çevrildi.

Avukat Adem Güney, Eski TRT Genel Müdürü ve Samsun eski Valisi İbrahim Şahin hakkında daha önce Süperhaber.Tv’nin ortaya attığı Bylock iddiasını mesai mefhumu gözetmeksizin gecenin ortasında yıldırım hızıyla yalanlamıştı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin geçtiğimiz Nisan Ayı sonlarında ortaya atılan Bylock iddialarını Avukatı Adem Güney aracılığıyla yalanlarken basına şu açıklamayı göndermişti;

"‘TRT Eski Genel Müdürü'nde Bylock tespit edildi’ şeklinde tamamen asılsız iftira ve çamur at izi kalsın tarzı bir yalan haber, önce Süper super haber tv'de çıkmış sonra oradan alıntı yapılarak yayılmıştır.

2002'de Ak Parti'nin iktidara gelmesiyle önce Ulaştırma Bakanına danışman, 2003-2005 yıllarında PTT Genel Müdürü, 2005-2007 yılları arası Ulaştırma Bakanlığı'nda Müsteşar, 2007-2014 yılları arası TRT Genel Müdürü olarak çalıştım.

2014 Eylül ayından bu tarafa Samsun Valisi olarak görev yapmaktayım. Hiçbir şekilde bir yanlışa düşmeden ülkeme, bayrağıma, milletime hizmeti şiar edinmiş onurlu bir bürokrat olarak görevimi sürdürmekteyim. Medyada duyuncaya kadar ne olduğunu bilmediğim bir uygulamayı kullandığımı haber yapmak, en hafifinden ahlaksızlık, şerefsizlik ve namus yoksunu bir davranış biçimidir. Beyazla siyahın yer değiştiği, doğrularla yanlışların saf değiştirdiği, gerçeklerle yalanların çarpıtıldığı bir ortamda sessiz kalmayı denedim. Ama daha fazla sessiz kalmanın, yalan söyleyenlerin halkı inandırmayı başardıklarını görünce açıklama yapmayı zorunlu gördüm.

Ne telefonuma yüklediğim, ne kullandığım vaki değilken bu çirkef yapının içene beni çekmeye çalışanlarla hukuk önünde sonuna kadar mücadele edeceğim. Sayın Cumhurbaşkanımızla, Sayın Başbakanımızla bu kadar yakın çalışan biri olarak onlara ihanet edecek kadar kansız biri değilim. Ancak bilinmelidir ki iftira atan ve elindeki kalemin şehvetine kapılanların birer birer attıkları çamurun içine battıklarını kamuoyunda görmekteyiz.

Bu aşağılık iftirayı atanların peşini hiçbir şekilde bırakmayacak ve gerek cezai, gerek hukuki haklarımı sonuna kadar arayacağım"

Samsun Kamuoyu Samsun eski Valisi İbrahim Şahin’in avukatı Adem Güney’den, Bylock Kullanıcısı Olan Gazetecilerin Listesi’nde yer alan müvekkili hakkında açıklama bekliyor.

 

İbrahim Şahin fetö Adem Güney
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert