Samsun Gazi Devlet Hastanesi Hızlı bir şekilde toparlanıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Gazi Devlet Hastanesi Hızlı bir şekilde toparlanıyor!
08.01.2018 12:19:58

 

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Hızlı bir şekilde toparlanıyor!

Samsun Gazi Devlet Hastanesi’nde yetki karmaşasının son bulmasıyla, hastane içinde gözle görülür bir düzelme yaşanıyor.

Özellikle Acil Servise Personel takviyesiyle Samsun Gazi Devlet Hastanesi Acil Servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından ‘Türkiye’nin 6. En iyi Acil Servisi’ seçildi.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi’nin Acil Servisi Samsunluların en çok tercih ettiği acil servis oldu. Özel hastanelerde deneyimsiz hemşirelere iğne vurdurmak istemeyen hastaların Samsun Gazi Devlet Hastanesi’ni tercih ettiği belirtiliyor. Hastanede günde 350 iğne yapılıyor.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi’ndeki bu hızlı değişim ve dönüşüm, ‘hastaneye kadın eli değdi’ yorumlarının yapılmasına neden oluyor.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi aynı zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü, Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Dair Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen yapılan denetimi başarıyla geçti. 

 

Samsun Gazi Devlet Hastanesi Acil Servisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
emelcik     2018-01-12 saglık hizmetleri müdürü emel bir metre topuklu ile odasında zor yuruyor. daha acile gidip denetim yapacak hali yok zavallının...müdür degil manken sözlesmesi imzaladıgını zannediyor zavallıcık
Alp_Eren     2018-01-09 Acil servis eğer böyle bir başarı elde etmişse gelen yönetimle hiç alakası yoktur. Gelen yönetim denetim zamanı başlamıştı görevlerine ve takviye falan yoktu. Ayrıca tepeden inme torpilli olanlar idarecilik yapmaya geldiği sürece hiç bir şey değişmez.Orada çalışan herkes defalarca tehdit fiziksel sözlü saldırı aldı. Güvenlik önlemi arttırıldı mı? takviye polis kuvveti bekliyor mu? Herkes elini kolunu sallayarak girip çıkıyor mu? Allah orada çalışanların yarımcısı olsun. Teşekkürler Mahmut Bey...
Hulusi gündogdu     0000-00-00 Denetciler iyi not verdiyse bu övgü tamamen eski yönetime aittir. Gazi acile gelirsek, yakinimi yeni göturdum, birakin yogun bakimi servisler dahi yüzde yüz dolu, yer bulamadik. Sağlik sistemi çöküyor siyaset bunun farkindami?
aylapalaoglu     2018-01-09 Hastane yetersiz kalıyor Samsun nufusuna Polikliniklerin önü kuyuklarla dolu tahlil la bortuarları keza onca kuyruktan sonra sonuçları alıyorsunuz muayene eden doktora göstermek için 182 den tekrar randevu alıyorsunuz günler sonrası için tabi alabiliyorsa nız 182 de yoğun defalarca arıyorsunuz Anlayacağınız hasta sayısına hastaneler cevap vermiyor veremiyor
gazi devlet analizi     2018-01-08 Mahmut ulubay çok başarılı bir başhekimdi kendisini tebrik ediyorum.küçük işlerle uğraşmazdı yeni atanan emine sehmen gibi. allah yardımcımız olsun gazi devlet hastanesi çalışanları olarak. idareciliğe hiç yakışmayan bakım hizmetleri müdürü emel, suratı gülmeyen müdür yardımcısı nermin ve hüsrevin torpillisi esra hemşire yazık hastaneye yazık.
Hahaha     0000-00-00 Ne kadar alakasiz bir haber....siz iki yil sonra gorun hastanenin halini...yeni ekip birakin acil le ilgilenmeyi daha kendi odalarini duzenleme derdindeler
Ahmet     0000-00-00 Yazdığınız bu olaylar Mahmut beyin ekibi tarafından yapıldi bilginize....
GALERİLER
Advert