Advert
Samsun Gelişen Bir Şehir
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
 Samsun Gelişen Bir Şehir
23.12.2016 09:07:20

 

Samsun Gelişen Bir Şehir

Samsun internet Medya Grubu (İMG) üyeleri İller Bankası Samsun Bölge Müdürü Osman Nuri Başaran'ı makamında ziyaret etti.

İMG'DEN BAŞARAN'A ZİYARET

Geçtiğimiz Ağustos ayında İller Bankası Antalya Bölge Müdürü iken Samsun'a atanan ve 1 yıla aşkın bir süredir İller Bankası Samsun Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Osman Nuri Başaran, Samsun İnternet Medyası (İMG) üyeleriyle bir araya geldi. İller bankasının yerel yönetimlerin büyük bir gücü olduğunu belirten Başaran; 'Yerel yönetimlere, kentsel ihtiyaçların karşılanabilmesi amacıyla uluslararası standartlarda proje üretmek ve geliştirmek, kredi sağlayıp danışmanlık yapmak ve teknik destek vermek yoluyla sürdürebilir bir şehirleşmeye katkıda bulunmak bizim en temel görevlerimizin başında gelmektedir.' dedi.

SAMSUN GELİŞEN BİR ŞEHİR

Samsun'da yerel yönetimlerin çalışma azmini ve hırsını beğendiğini ve her belediye başkanının ilçesine önemli hizmetler getirebilmek amacıyla kurumla sürekli dirsek temasında olduğunu sözlerine ekleyen Başaran; 'İller Bankası modern kentlerin geliştirilmesi sürecine öncülük eden, hizmet kalitesini kanıtlamış uluslararası bir kalkınma ve yatırım kuruluşu olmuştur. Bu anlamda yerel yönetimlerimize verdiğimiz her türlü destek bu ülkenin gelişmesine ve büyümesine yönelik bir anlayışa hizmet etmek demektir. Samsun'un özellikle son 10 yılda hızlı gelişmesinde kurumumuzun da katkısı olduğunu düşünüyorum.' diye konuştu.

İller Bankası Samsun Bölge Müdürlüğü Osman Nuri Başaran Yerel yönetimler Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert