Samsun için okuma vakti!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun için okuma vakti!
03.02.2018 10:21:22

 

Samsun için okuma vakti!

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Hareketi kapsamında okuma etkinliği hareketi başlatıyor.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çeşitli projelere imza atan Samsun Maarif Hareketi kapsamında Samsun'da kitap okuma seferberliği başlatılıyor.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü merkez ve ilçelerde uygulanacak olan "Samsun için okuma vakti" proje tanıtım afiş ve görselleri okullara gönderdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen, proje hakkında yaptığı açıklamada "Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 1,5 yıldır ilimizde uyguladığımız "Oku, Anla, Yaşa" projesi ile çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmak için bütün okullarımızda etkinlikler yapıyoruz. Şunu da biliyoruz ki biz okursak çocuklarımız okuyor. Ayrıca sadece çocuklarımız için değil kendimiz için de okumalıyız.

Bu düşünceden yola çıkarak her gün saat 20:00'da siz değerli anne babalarımızı çocuklarımızla beraber dijital medya araçlarını (televizyon, cep telefonu, bilgisayar vb.) kapatıp okumaya davet ediyoruz.

Samsun için kitap okuma saati etkinliğine göstereceğiniz destekten dolayı şimdiden sizlere teşekkür ediyorum" diye belirtti.

Projeyle ilgili ayrıntıların, yapılacak olan basını bilgilendirme toplantısıyla açıklanacağı bildirildi.

 

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Samsun Maarif Hareketi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Esra Doğan     0000-00-00 Bu projeyi velilerimle kaç yıldır uyguluyorum. 2 yıldır da milli eğitim e proje olarak hazirlayip sunmustum.
GALERİLER
Advert
Advert