Samsun İlkadım Belediyesi eski Başkanı Ahmet Okuyucu İyi parti adayı için HDP'den oy istedi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun İlkadım Belediyesi eski Başkanı Ahmet Okuyucu  İyi parti adayı için HDP'den oy istedi!
22.03.2019 09:09:23

 

Samsun İlkadım Belediyesi eski Başkanı Ahmet Okuyucu İyi parti adayı için HDP'den oy istedi!

Millet İttifakı İYİ Parti İlkadım Belediye adayı Necattin Demirtaş'ın SKM açılışında konuşan İlkadım Belediyesi eski Başkanı Ahmet Okuyucu, 'HDP'liler bize oy versin. Bir oyla iktidar oluyoruz' dedi.

İYİ PARTİ ADAYI İÇİN HDP'DEN OY İSTEDİ... 

İYİ Parti İlkadım adayı Necattin Demirtaş'ın Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan eski İlkadım Belediyesi Başkanı Ahmet Okuycu, HDP'den gelecek oylarla iktidar olacaklarını söyledi.

Samsun'da bir önceki seçimde Erdoğan Tok'a destek veren 31 Mart yerel seçimleri için ise MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den aday olan Necattin Demirtaş'a destek verme kararı alan eski İlkadım Belediye Başkanı Ahmet Okuyucu'dan HDP oyları ile ilgili şok bir açıklama geldi.

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Necattin Demirtaş'ın 100'üncü Yıl Bulvarı üzerinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan İlkadım Belediyesi eski Başkan Ahmet Okuyucu, HDP oyları ile ilgili, "Matematiği zayıf olan insanlar belki idrak edemeyebilir bu konuyu. Biz şimdi HDP'ye oy veriyor muyuz hayır. Ama HDP'liler bize oy versin. Bir oyla biz iktidar oluyoruz" ifadelerini kullandı.

İşte o video:

 

İYİ Parti İlkadım Necattin Demirtaş Ahmet Okuyucu HDP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2019-03-22 ÇOK İYİ YAPMIŞ, Sunucu Binali Yıldırım'a soruyor: "Sokakta HDP seçmeninden oy isterken sıkıntı yaşıyor musunuz?” Binali Yıldırım:"HDP'nin İstanbulda adayı yok o yüzden oylarını bana vereceklerini düşünüyorum”.31 martta pislikten ahır ampulüne dönen ampulü yerinden söküp temizleyeceğiz, bir sonraki seçimde temiz temiz yerine takarız, o da belki...
GALERİLER