Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Dernek binasında ilk toplantısını yaptı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Dernek binasında ilk toplantısını yaptı!
05.03.2018 09:14:54

 

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Dernek binasında ilk toplantısını yaptı!

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti üyeleri hizmete giren cemiyet binasında kahvaltı programında buluştu.

Cemiyet Başkanı Sedat Öksüzoğlu, ''Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmek'' dedi.

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti'nin tadilatı tamamlanan cemiyet binası hizmet vermeye başladı. Cemiyet binasında üyelerle bir araya gelen yönetim kurulu, yapılan çalışmalar ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Sedat Öksüzoğlu, ''Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmektir'' dedi.

CEMİYETTE İLK KAHVALTI

Üyelere yönelik düzenlenen kahvaltı programı sonrasında yapılan çalışmalarla ilgili üyelere bilgi veren Başkan Öksüzoğlu, ''Bundan 3 ay önce kurulan cemiyetimizle ilgili kuruluş aşamasında 'Bu işi başaramaz' diyenler oldu. Kurucu yönetim kurulu olarak cemiyet binamızın tadilatını tamamladık ve hizmete hazır hale getirdik. Bugün ilk kez cemiyet binamızda üyelerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz'' dedi.

BÜYÜK BİR AİLE OLDUK

Cemiyetin örgütlü yapısının her geçen gün güçlendiğini ifade eden Öksüzoğlu, ''Öncelikle bugün kalabalık bir aile olduğumuzu görmek beni ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızı son derece memnun etmiştir. Ciddi emek sarfedilerek kurulan bu eserde her bir arkadaşımızın önemli katkısı vardır. Hepsi birer nefer gibi çalışarak medyanın Samsun'da saygınlığının artması için çaba içinde oldular. Büyük bir aile olduk. Daha da büyüyeceğiz. Amacımız Samsun medyasına ve Samsun'a hizmet etmek'' dedi.

PROJELER GELİYOR

Bundan sonra gazetecilik mesleği adına çalışmalar yapacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Öksüzoğlu, ''Ciddi projeler hazırlıyoruz. Yakında bunları kamuoyuyla paylaşacağız. Öncelikle genel kurulumuzu bir an önce yaparak sizlerden yetki almak istiyoruz. Kimse bizlerden tabela cemiyeti olmamızı beklemesin. Üreten, şehrinde söz sahibi olan ve kendisine yakışır bir sivil toplum örgütü olarak katkı veren bir anlayışla yolumuza devam etmek istiyoruz. Bunu başaracak güce sahibiz'' diyerek sözlerini tamamladı.

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
aylapalaoglu     2018-03-06 İlk toplantınız,çok toplantılarınız olsun Basın olmazsa dünyayı tersine dönderirler (haşa lafın gelişi) iyiki basın var mazlumun sesi olup zalıma meydanları bırakmayan tarafsız ilkeli,onun bunun karşısında eğilmeyen,bükülmeyen,yamulmayan basınlar hep var olur dilerim İnşa ALLAH aminnn
GALERİLER
Advert