Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Recep Yazgan’ı TÜYAP’ta yalnız bırakmadı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Recep Yazgan’ı TÜYAP’ta yalnız bırakmadı!
24.02.2018 09:33:04

 

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Recep Yazgan’ı TÜYAP’ta yalnız bırakmadı!

Samsun internet Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu TÜYAP 4. Karadeniz Kitap Fuarı’na katılan Recep Yazgan’ı toplu olark ziyaret ederek destek verdi.

TÜYAP 4. Karadeniz Kitap Fuarı’nda Samsun Yazarlar Derneği Standında Okuyucularıyla Buluşan Recep Yazgan, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti’ne nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek cemiyet adına bir de kitap imzaladı.

Diriliş Postası Yazarı ve Akasyamhaber genel yayın yönetmeni Recep Yazgan, Şehir Manzaraları isimli kitabıyla TÜYAP 4 Karadeniz Kitap Fuarı standında Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti.

RECEP YAZGAN’IN İLK KİTABI

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu, ilk kitabıyla okuyucularıyla buluşan Recep Yazgan’a başarılarının devamını dileyerek, Cemiyet adına imzalanmış kitap için Yazgan’a teşekkür etti.

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti’nin Recep Yazgan’ı TÜYAP ziyaretine Başkan Sedat Öksüzoğlu’nun yanısıra, Başkan Yardımcıları Adnan Arslan, Ünal Yavuz, yönetim kurulu üyeleri Yalçın Karataş, Okan Çakır ve Çağdaş Yıldırım da katıldı.

 

​TÜYAP 4. Karadeniz Kitap Fuarı Recep Yazgan Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER