​Samsun Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Seven’in Hız Tutkusu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Samsun Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Seven’in Hız Tutkusu!
13.08.2019 11:40:39

 

​Samsun Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi Mustafa Seven’in Hız Tutkusu!

Samsun Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi ve Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu başkanı Mustafa Seven Mustafa Seven Kurban Bayramı öncesi çıktığı seyahatte saatte 178 km hız limite çıktı.

Yanında kardeşiyle birlikte yolculuk yapan Seven saatte 178 km hıza ulaşırken kardeşi de hız kadrajını göstererek hız limitlerini nasıl alt üst ettiklerini canlı yayında izleyicileriyle paylaşıyor.

Samsun Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi ve Samsun Gümüşhane Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu başkanı Mustafa Seven, Özel Mustafa Seven anaokulu kurucu ve glütensiz pastanenin de sahibi.

Hem sağlıkçı, hem eğitimci ve hem de sağlıklı gıda üretici olarak Dr. Mustafa Seven’in trafikte aşırı hız yapması ve hız limitini aştığı hız kadrajını canlı yayında göstermesi takipçilerine kötü örnek olması bakımdan uygun bulunmadı.

 

Mustafa Seven Kavak Devlet Hastanesi Başhekimi Samsun hız limiti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nazif     2019-08-13 Hız konusu geçekten problem...yalnız benim bu haberde dikkatimi çeken bir konu var: Bu şahıs Hem devlet memuru...yani aynı zamanda 657'ye tabi...peki bu kadar işi nasıl yapıyor. Eğer mesaisini Hastanede geçiriyorsa bu işleri kim koordine ediyor. Burada gazeteciler size iş düşüyor. Haberinizi takip edin...bu beyfendi mesaisine kaçta geliyor ve mesaiden kaçta çıkıyor. bence çalıştığı kurumdan araştırın mutlaka mesaiye aykırı bir durum varsa konuşan birileri çıkar. yada mesai bitimine yakın ziyaret
GALERİLER