Samsun limanı kokuyor sorumlular bakıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun limanı kokuyor sorumlular bakıyor!
20.07.2018 11:11:11

 

Samsun limanı kokuyor sorumlular bakıyor!

Samsun’a gemilerle getirilen büyük baş hayvanların boşaltılması sırasında sürekli yaşanan pis koku Samsunluları hayatlarından bezdiriyor.

Çoğunlukla Brezilya’dan getirilen ve Samsun Limanı'na demir atan büyükbaş hayvan yüklü gemilerin her yük indirmesi sırasında Samsun’da dayanılmaz bir koku hakim oluyor.

Dün akşam Samsun’un Ceynak Holding’e ait limana yanaşan hayvan yüklü gemi bu sabah saatlerinden itibaren boşaltılmaya başlandı.

Büyükbaş hayvanların yüklendiği konteynırlarının açılmasıyla başlayan keskin kou için şimdiye kadar hiçbir önlem alınması.

BÜYÜKŞEHİR AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Daha önce Samsun Limanındaki pis kokular sebebiyle Samsun Büyükşehir Belediyesi, bir açıklama yapmıştı.

Açıklamada, “Kent merkezinde dün sabah saatlerinden itibaren ortaya çıkan hayvan gübresi kokusunun belediyemiz ile herhangi bir alakası bulunmamaktadır.

Bu konuda aldığımız şikayet telefonları sonucu böyle bir açıklamayı yapma gereği duymuş bulunmaktayız. Kokunun kaynağı limana demir atan ve içinde 7 bin büyükbaş hayvan bulunduğu gemidir” denilmişti.

​Samsun büyükbaş hayvan Samsun Limanı pis koku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Rasim Tosun     2018-07-20 Büyükşehir limandaki sığırlardan sorumlu değilmiş şehiir içindekiler yeterince anlamıştır sanırım.
Halil     2018-07-20 Helal olsun. Bu çok önemli bir haber. Liman Şehrimizn içerisinde. Lütfen yetkililer bu işe dur deyin. Hayvan indirmek içi Samsun Limanı kullanılmasın.
GALERİLER
Advert
Advert