Samsun Lojistik Merkezi Genel Müdüründen İlginç ifadeler!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Lojistik Merkezi Genel Müdüründen İlginç ifadeler!
16.05.2018 08:52:45

 

Samsun Lojistik Merkezi Genel Müdüründen İlginç ifadeler!

Samsun’da 5 bin kişiye istihdam sağlama vaadiyle açılan ve her aşaması tartışma olan Samsun Lojistik Merkezi genel müdürlüğüne atandığı söylenen Temel Uzlu’nun bir işadamı heyetinin ziyareti sırasında kullandığı ifadelerle tepki çekti.

Yaklaşık 25 kişilik işadamı heyetine Samsun Lojistik Merkezi’ni tanıtan Uzlu, tanıtım filminden sonra aldığı mikrofonda kullandığı ifadelerle tepki topladı. Uzlu’nun ifadelerinde, ‘Ben yaklaşık 20 yılın üzerinde lojistik sektöründe üst düzey görevlerde bulundum. Tabi burası lojistiğin sadece bir ayağı. Depolama ayağı. Bunun elleçlemesi var, gümrüğü var, taşıması var vesaire. Biz şu an sadece depolama hizmeti vereceğiz. Başka ülkeler bunları aşmışlar, adamlar her şeyi yapmışlar. Bizim memur ve bürokratlar işleri kolaylamak yerine zorlaştırıyorlar. İşte bu ülkeyi geri götürüyor.

Yahudileri biliyorsunuz, neredeyse dünyayı yönetiyorlar değil mi? Türkiye’de ben Yahudilerle de çalıştım. Biliyorsunuz onlar zengin ve iyi yaşıyorlar Türkiye’de. Siz Türkiye’yi 5 yıllığına verin Yahudilere bakın görün nasıl ilerliyoruz, nasıl gelişiyoruz.’ şeklinde ifade ettiği iddia edildi.

Samsun Lojistik Merkezi Temel Uzlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER