SAMSUN MİLLETVEKİLLERİNİN WEB SAYFALARI DÖKÜLÜYOR!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
SAMSUN MİLLETVEKİLLERİNİN WEB SAYFALARI DÖKÜLÜYOR!
03.09.2013 14:01:14

 

SAMSUN MİLLETVEKİLLERİNİN WEB SAYFALARI DÖKÜLÜYOR!

TÜLAY BAKIR HEM COM VE HEM DE COM.TR UZANTISINA SAHİP TEK VEKİL

Samsun milletvekillerini web sayfalarından takip etmenin imkanı yok..

AK Parti Samsun Milletvekili Cemal Yılmaz Demir’in aktif halde bir web sitesi yok. Demir’in hem www.cemalyilmazdemir.com ve hem de  www.cemailyilmazdemir.com.tr web sitelerine ulaşmak istediğinizde turuncu üçgen içerinde bir ünlem ve altında ‘Aradığınız web sitesi bulunamadı’ yazısı ile karşılaşılıyor..

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın ise www.suatkilic.com.tr isimli web sayfası aktif ve güncel durumda..

Bakanın www.suatkilic.com uzantılı kişisel web adresine ulaşmak istediğinizde ise chrome’da “Hata! Google Chrome www.suatkilic.com sitesine bağlanamadı. Bunu mu arıyordunuz: www.suatkilic.com.tr” diyerek com.tr uzantılı aktif kişisel web adresine yönlendiriliyorsunuz. Bakanın com uzantılı kişisel web alanına Mozilla firefox’tan ulaşmak istediğinizde ise, ‘Bağlantı zaman aşımına uğradı; www.suatkilic.com sunucusu çok geç cevap veriyor.” İfadeleriyle karşılaşıyorsunuz..

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni’nin hem com ve hem de com.tr kişisel alan adları yani kişisel web siteleri ise tıpkı Cemal Yılmaz Demir’de olduğu gibi ‘Aradığınız web sitesi bulunamadı’ yazısıyla karşılıyor ziyaretçilerini..

AK Parti Samsun Milletvekili Tülay Bakır hem com ve hem de com.tr uzantılı kişisel alan adlarına sahip tek milletvekili.. Bakır’ın iki uzantısı biribirine yönlendirlmiş ve güncellenme problemi ile karşı karşıya..

AK Parti Samsun Akif Çağatay Kılıc’ın hem com ve hem de com.tr kişisel alan adları yani kişisel web siteleri de tıpkı Cemal Yılmaz Demir’de olduğu gibi ‘Aradığınız web sitesi bulunamadı’ yazısıyla karşılıyor ziyaretçilerini..

Bayındırlık eski bakanı ve Samsun Milletvekili Mustafa Demir’in com uzantılı kişisel web sitesinde ‘Aradığınız web sitesi bulunamadı’ ibaresi yer alırken, www.mustafademir.com.tr isimli adres Adnan Menderes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümünde öğretim görevlisi Prof. Dr. Mustafa Demir tarafından kullanıyor ve sitew aktif durumda..

MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek’in com uzantılı www.cemalettinsimsek.com kişisel alan adı aktif ve güncel olarak ziyaretçilerini karşılarken Şimşek’in  com.tr uzantılı kişisel alan adına ulaşılamıyor..

CHP Samsun Milletvekili Haluk Koç’un da her iki uzantlı alan adlarını ziyaret etmek istediğinizde ‘Aradığınız web sitesi bulunamadı’ yazısıyla karşılaşıyorsunuz..

CHP Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan’ın ise com uzantlı kişisel alan adına ulaşılamazken, www.ihsankalkavan.com.tr adresi aktif durumda.. Kalkavan’ın web adresi güncel değil ve sitesinde halen 26 Haziran 2011 tarihli seçim kampanyası faaliyetleri yer alıyor..

akasyamhaber.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER