Samsun Milli Eğitim Müdürüne Soğuk Duş
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
 Samsun Milli Eğitim Müdürüne Soğuk Duş
09.06.2018 12:09:18

 

Samsun Milli Eğitim Müdürüne Soğuk Duş

Samsun’da karne dağıtım töreninde tam 22 dakika konuşarak hem Samsun Valisini ve hem de kendisini dinlemek zorunda bırakılan ortaokul öğrencilerini bunaltan Samsun Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’e soğuk duş.

Sinop Milletvekili Adayı olmak için Samsun Milli Eğitim Müdürlüğü’den istifa eden ve listeye giremeyince yeniden görevine geri dönem Samsun Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’in Samsun basını manşetlerden karşıladı.

Coşkun Esen’in Ramazan’da ve sıcakta eline mikrofonu aldığı gibi tam 22 dakika hiç susmadan yaptığı konuşması, Gazete Gerçek tarafından maşetten tam sayfa, “Bu Çocuklara Yazık değil mi”, Haber Gazetesi’nde birinci sayfada yan sütunda, “Müdür Uzattı Vali Kısa Kesti”, Halk Gazetesi’nin manşetinde “Müdür Baydı” şeklinde verildi.

Akasyamhaber, Coşkun Eseni Samsun’a Milli Eğitim Müdürü yapan Sinop Milletvekili Nazım Maviş’in listenin her zaman başında ve aday adayı olduğu partinin Sinop’tan bir milletvekili olan ve bunlara rağmen Sinop Milletvekili olmak için Samsun gibi bir şehrin Milli Eğitim Müdürlüğü’nden istifa eden Coşkun Esen’e, “Sinop’un adayı belli “Yalandan ne istifa ediyorsun, Yazık değil mi bizim çocuklarımıza” şeklinde bir yazı yazarak uyarmış, dinlemeyince “Git bir daha da gelme” demiştik.

İşte yazılar;

http://www.akasyam.com/coskun-esen-hoca-sen-samsunu-neden-kandirdin-159959/

http://www.akasyam.com/coskun-esen-hangi-yuzle-geri-geliyorsun-seni-samsunda-is-te-mi-yo-ruz-160692/

 

Coşkun Esen Samsun Milli Eğitim Müdürü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2018-06-11 Bravo valiye, gayet üsturuplu giydirmiş müdür kasıntısına,vekil adayı olduydu, keşke geri müdürlüğe başlatmayaydılar iyiydi.
AYHAN     0000-00-00 Bu vatandaş her platformda kendini öne çıkarma çabası içerisinde sen milli eğitim mudurusun mübarek eğitim öğretimle alakalı projeler uret.Birak VALİMİZİN programlarini takip etmeyi.Sen siyasetcimisin devlet memurumusun.
GALERİLER
Advert