Advert
Samsun Piazza’dan Kitap Okumayı Sevdirecek Etkinlik
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Piazza’dan Kitap Okumayı Sevdirecek Etkinlik
26.12.2016 14:31:21

 

Samsun Piazza’dan Kitap Okumayı Sevdirecek Etkinlik

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Samsun Piazza, 26 Aralık Pazartesi günü “Her Yerde Kitap Okunabilir” sloganıyla yola çıkan İlkadım Atatürk Ortaokulu öğrencilerini kitap okuma etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Samsun Haber - Açıldığı günden bu yana küçükten büyüğe herkesin buluşma noktası olan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 26 Aralık Pazartesi günü İlkadım Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin düzenlediği etkinlikte kitap okumanın önemi vurguladı. “Her Yerde Kitap Okunabilir” sloganıyla yola çıkan İlkadım Atatürk Ortaokulu öğrencileri, kitap okuma alışkanlığının çok az olduğu ülkemizde bu soruna dikkat çekmek için Piazza’da bir araya gelerek kitap okudu. Her gün binlerce kişiyi alışveriş, sinema veya yemek için bir araya getiren Piazza, bu kez kitap okuma etkinliği ile ziyaretçilerini karşıladı.

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Maarif Hareketi” kapsamında düzenlenen etkinliğe çok sayıda öğrenci katıldı. Tüm öğrencilerin aynı anda kitap okumaya başlamasıyla ilginç görüntülerin ortaya çıktığı etkinliğin ardından öğrenciler, Piazza’da bulunan kitapçıları gezerek beğendikleri kitapları aldılar.

 

Samsun Piazza kitap okuma Maarif Hareketi Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert