​ Samsun sağlık’taki skandal atamaların arkasında kim var!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​ Samsun sağlık’taki skandal atamaların arkasında kim var!
18.01.2018 16:14:53

 

​ Samsun sağlık’taki skandal atamaların arkasında kim var!

​Samsun’da Hakkında FETÖ şaibesi olan yöneticiyi Yeniden Müdür Yardımcısı yapılmasının ardından Sağlıkta skandal atama ve görevlendirmelerin ardı arkası kesilmiyor.

Samsun’da FETÖ’cü olduğu kamuoyu tarafından bilinen bir ismin Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne müdür yardımcısı yapılmasının ardından Bafra’da ise Bafra Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısının Sosyal medya hesabından ‘Ne Mutlu CHP’liyiz’ grubundan paylaşımlar yaptığı gözlendi.

Diğer yandan, Bafra Ağız Diş Sağlığı Hastanesi İdari Mali İşler Müdürlüğü’ne ise sosyal medya hesabından İYİ Parti’den paylaşım yapan bir isimden getirildi.

BU ATAMALARIN ARKASINDA KİMLER VAR

15 Temmuz Darbe girişiminden hemen sonra Gazi Devlet Hastanesi Müdür Yardımcılığı görevinden istifa ederek İstanbul’a tayin isteyen S.B’nin birkaç gün önce, Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne müdür yardımcısı olarak atanmasının yankıları devam ederken şimdi de sosyal medya hesabından ‘Ne mutlu CHP’liyiz’ paylaşımları yapan bir ismin Bafra Devlet Hastanesi’ne müdür yardımcısı ve sosyal medya hesabından  İYİ Parti paylaşımları yapan bir isimin de Bafra Ağız Diş Sağlığı Hastanesi İdari Mali İşler Müdürü olarak atanmasının arkasında kimlerin olduğu merak ediliyor.

Milli Görüş isimleri tasfiye ederek, Samsun Sağlık İl Müdürlüğü’ndeki skandal atamaların arkasındaki isimlerin AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve Bafra Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Davut Çepni'nin sebep olduğu iddia ediliyor.

ORHAN KIRCALI’YLA BACANAK

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’nın ise, Samsun Ruh Sağlığı hastanesine müdür yardımcısı yapılan SB’nin Sağlık Bakanlığında koruyup kolladığı öne sürülen amcasının oğlu olan müsteşar yardımcısı ile bacanak olduğu öğrenildi.

Sağlık Bakanlığı Müsteşar yardımcısının Samsun kamuoyunda FETÖ’cü olarak bilinen yeğeni SB’yi Milletvekili Kırcalı’ya emanet ettiği ve Kırcalı’nın da S.B’yi müdür yardımcısı yapabilmek için bakandan ricacı olduğu gelen iddialar arasında.

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı’nın yakın bir akrabasının da 15 Temmuz darbe girişiminden sonra kapatılan FETÖ’nün okullarında öğretmenlik yaptığı basına yansımıştı.

SB’nin meşhur vukuatlarından birisinin Zaman Gazetesi aboneliğinden çıkmak isteyenleri tehdit ettiği halen Samsun kamuoyunda konuşuluyor.

Samsun FETÖ İYİ Parti Gazi Devlet Hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
mersin     2018-03-03 aynı durumlar mersinde de var. haber yapacak bir babayiğit henüz çıkmadı.Sizi tebrik ederim
Asım     2018-01-19 Seyfettin BİRİNCİ 17-25 Aralık 2014 sürecinden sonrada çalışmış olduğu Gazi Devlet Hastanesinde makam odasına Zaman ve Bugün gazetelerini ısrarla ve inatla almaya devam etmiştir. Bu süreçte eylem ve söylemleri ile Akparti’yi suçlamış ve Paralel yapının bayraktarlığını yapmış, hatta Akparti taraftarlarına hocaya ve cemaate dil uzatıyor, iftira ve hakaret ettiğiniz için cehenneme gideceksiniz diyecek kadar ileri gitmiştir.
gerçekçi     2018-01-19 habercilik anlayışınıza ne demeli sizin liyakat önemli değil AKP li ol yeter yani biz AKP li olup ta hiçbir vasfı olmayan ne idareciler gördük biraz omurgalı olun
Fatma toy     0000-00-00 Yeni İl başkanımız Hakan Karaduman bu şehrin evlatlarına operasyon çeken feto kalıntılarına gereken bedeli ödetecektir
Taraf tutma     0000-00-00 Gazi hastanesi bashemsire si ni de yaz bakalim...taraf tutuyorsun isine geleni yaziyorsun...o kadinin gecmisini arastirsan ateistlige ve hdp ye dayanir....
Fikret     0000-00-00 Sağlıkta aşağıdan yukarıya ilginç şeyler oluyor kim bu koruyucular Reis in ismini kullanarak feto mensupları kimler tarafından koruma altına alınıyor
GALERİLER
Advert