Samsun Sgk Atakum’da Birleşiyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Sgk Atakum’da Birleşiyor
21.12.2016 09:35:19

 

Samsun Sgk Atakum’da Birleşiyor

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Samsun İl Müdürü Ünal Kaya, Samsun İnternet medya Grubu üyelerini SGK'nın yeni binasında ağırladı.

Samsun Haber - Kaya; 'SGK'nın yeni binasına taşınmasıyla birlikte büyük bir tasarruf sağladık. Eksiklerimizi kısa zamanda gidermek için çalışıyoruz.' dedi.

YENİ BİNAMIZ SAMSUN'A YAKIŞTI

Samsun SGK İl Müdürü Ünal Kaya, SGK'nın yeni binasına taşınmasıyla birlikte tüm SGK birimlerini bir araya topladıklarını, İlkadım'da bulunan SGK biriminin de kısa zamanda yeni binaya taşınmasıyla birlikte büyük bir tasarruf yapacaklarını belirtti. Samsun İnternet Medya Grubu (İMG) üyeleriyle yeni SGK il binasında biraraya gelen ve önemli açıklamalarda bulunan Kaya; 'Yeni binamız tüm özellikleriyle SGK ailesine ve Samsun'a yakışır bir bina oldu. Çok büyük emekler vererek şehrimize kazandırılan SGK binası çok amaçlı olup dağınık yapımızı tek çatı altında toplayarak daha verimli hizmet vermeye başladık. Özellikle SGK açısından çok önem verdiğimiz arşiv odaları tam olarak modernize edildi. Bu kurum için çok önemlidir.' dedi.

MESAİ NEDİR BİLMEDEN ÇALIŞIYORUZ

SGK Samsun İl Müdürlüğü olarak bundan sonra Samsunlulara çok daha kaliteli ve verimli hizmetlerin verileceğini sözlerine ekleyen Kaya; 'Öncelikle İlkadım'da Subaşı mevkiinde bulunan SGK birimimizi merkeze alarak birbirinden kopuk yapıları tek bir merkezde toplamayı hedefliyoruz. Halkımızın tıpkı Avrupa'da olduğu gibi hizmeti anında alabilmesi ve memnun bir şekilde kurumdan ayrılması için yeni binamızda tüm detayları düşünerek hareket ettik. Eylül ayında yeni yerimize geçmemize rağmen kısa zamanda eksiklerimizi tamamladık. Zaman mefhumu tanımadan, hizmet odaklı bir anlayışı benimseyerek ve gece gündüz çalışarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.' diyerek sözlerini tamamladı.

Samsun SGK Samsun İnternet Medya Grubu Ünal Kaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert