Samsun Tanrıverdi Sheraton Otel’in Genel Müdürü’nden Başbakan’a Şapşik, Hükümete istifa
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Tanrıverdi Sheraton Otel’in Genel Müdürü’nden Başbakan’a Şapşik, Hükümete istifa
04.01.2017 09:47:01

 

Samsun Tanrıverdi Sheraton Otel’in Genel Müdürü’nden Başbakan’a Şapşik, Hükümete istifa

Bütün Türkiye Dolar bozdururken düğün fiyatını 95TL’den 45 Euro’ya çeviren Samsun Sheraton Otel’in Genel Müdürü’nden hem başbakana hem de hükümete ağır birer hakaret geldi.

Samsun Haber - Türkiye’nin ekonomik kriz ile mücadele ettiği günlerde 95 TL olan düğün fiyatını Euro’ya çevirerek ve yüzde seksen zamlı ve Euro kuru üzerinden veren Samsun Sheraton Oteli’nin Genel Müdürü Onur Bıyıklı sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda eski Başbakan Davutoğlu’na şapşip diyerek dikkatleri üzerine çekti.

Tanrıverdi Holding’in oteli olan Samsun Sheraton’un genel müdürünün gafları bununla da sınırlı kalmadı.

Samsun Sheraton Genel Müdürü Onur Bıyıklı provokatör paylaşımlarına terör örgütlerinin ekmeğine yağ sürecek şekilde devam ettirdi ve hükümeti istifaya çağırdı.

Onur Bıyıklı paylaştırdıktan sonra kaldırdığı paylaşımında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na şapşik dedi ve şunları yazdı:

“Bir ara Ahmet Davutoğlu diye bir başbakan vardı. Bu şapşik İşid için “İşid terörist değildir. Öfkeden dolayı bir araya gelmiş çocuklardır” demişti. Benim askerimi ateşe atan bu piçlere bu lafı söyleyen şapşik nerede acaba”

HÜKÜMET İSTİFA

Samsun Sheraton Oteli Genel Müdürü Onur Bıyıklı bununla kalmayarak hükümeti istifaya davet ettiği paylaşımında ise şunları yazdı:

“Ülkemizin güvenliğinden sorumlu olan kim varsa görevlerini acilen bırakmalılar. Bu tür patlamalardan bıktık usandık artık. Bu işin profesyonel kişilerle yürütülmesi gerekiyor. Basın açıklaması filan istemiyoruz. Sokaklarda it çakal geziyor. Siz ise izliyorsunuz. Şehitlerimize Allahım rahmet etsin. Yaralılarımıza acil şifalar versin.”

Samsun Sheraton Oteli Onur Bıyıklı Tanrıverdi Holding Ahmet Davutoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hakkı baba     2017-01-04 sehratonu hangi it çakal koruyor onun hesabını versin beyefendi. kendileri devletin güvenlik güçleri dururken mafya ile iş yapıyorlar mı yapmıyorlar mı?
hakkı baba     2017-01-04 sokaklarda it çakal geziyor diyor ya bu artise sormanızı rica ediyorum Sheraton oteli kim koruyor hangi it çakal koruyor hangi mafya babasının itlerine koruma işi havale edildi
GALERİLER
Advert
Advert