Samsun Ticaret ve Sanayi Odasından MÜSİAD Samsun Şubesine Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Ticaret ve Sanayi Odasından MÜSİAD Samsun Şubesine Ziyaret
13.02.2018 13:12:48

 

Samsun Ticaret ve Sanayi Odasından MÜSİAD Samsun Şubesine Ziyaret

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi Başkanı Haluk Tan ve üyelerini ziyarette bulundular.

 

Üyeler selamlaşma sonrası, Murzioğlu’na yaptıkları işlerden, ticaretlerini geliştirmek için beklentilerinden bahsettiler.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murzioğlu; ‘Bizler Samsun’ da ticaretin gelişmesine yönelik araştırmalar yaparak, işadamlarımızı bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Bunun için en son olarak  Dış İlişkiler Uzman Yardımcımız Çağrı Işıtan’ı, destekler hakkında sizleri bilgilendirebilmek adına Ekonomi Bakanlığı’ na gönderdik. Kendisi detaylarıyla sizlere bilgilendirme yapacaktır.’ dedi.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Dış İlişkiler Uzman Yardımcısı Çağrı Işıtan ; ‘ Ekonomi Bakanlığının vermiş olduğu , ‘Pazara Giriş Belgeleri Destekleri, Yurtdışı Pazar Araştırması Destekleri, Rapor Satın Alımı Destekleri, Yabancı Şirket Satın Alımına Yönelik Danışmanlık Destekleri, İleri Teknolojiye Sahip Yabancı Şirket Satın Alımı, Yurtdışı Birim/Kira Giderlerinin Desteklenmesi, Marka Tescil Desteği, Yurtdışı- Yurtiçi Fuar Desteği, Tarımsal Ürünlerde İhracat İadesi Yardımları, Hizmet Sektörüne Yönelik Destekler ve bunun gibi destekler mevcut. Bunların her biri için şartlar var. ‘ dedi.

Işıtan’ ın tüm desteklerden ayrıntılı olarak bahsettiği toplantıda, MÜSİAD üyelerinin kendi sektörleri ile ilgili sorularını cevaplandıran Işıtan ve Başkan Murzioğlu’na ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren MÜSİAD Samsun Başkanı Haluk Tan ve üyeler, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’na nezaketleri için teşekkürlerini iletti.                              

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası MÜSİAD Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert