Samsun TOHM Türk Judosunda Artık Marka
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun TOHM Türk Judosunda Artık Marka
13.02.2018 15:03:56

 

Samsun TOHM Türk Judosunda Artık Marka

09-11 Şubat. 2018 tarihleri arasında Denizli’de yapılan, Judo Gençler Türkiye Şampiyonası’nda toplam 8 sıkletin altısında final oynama başarısını gösteren, Samsun TOHM bünyesindeki judo sporcularımız, 2 birincilik, 4 ikincilik ve 3 üçüncülük elde ederek toplam 9 madalya ile, kurulduğu günden bugüne son iki senedir, Türk judosunda Ulusal ve uluslararası alanlarda tarihi başarılara ve rekorlara imza atmaya devam ediyor.

Milli takım ve Samsun TOHM Teknik Direktörü Sebahattin Zayimoğlu, Antrenörle, Furkan Othan, Erkut Şahin, Erdal Doğan ve Dilgam Aliyev eşliğinde çalışmalarını sürdüren TOHM sporcularımız kendilerinden beklenen başarılara ulaştılar. Ancak, bazı sporcularımızın uzun sakatlık döneminden sonra ilk şampiyonası olması, bir sporcumuzun ise, Denizli de müsabaka öncesi antrenmanda sakatlanarak maça girememesi takım için büyük şanssızlık olmuştur. Ancak, kamp döneninde bunların telafi edileceğini düşünüyoruz.

Göreve başladığı günden itibaren, İl Müdürümüz Ahmet Güral Karayılmaz’ın TOHM çalışmalarına ve Milli takımımıza gösterdiği yakın ilgi teşviki teknik ekip ve takım üzerinde motivasyon sağlayıcı etki yapmıştır.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak teknik ekip ve tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılarının katlanarak artmasını dileriz.

Dereceler:

1- 55 kg – Buhari Yıldırım ikinci

2- 66 kg – Eren Aksoy Üçüncü

3- 73 kg – Bayram Kandemir İkinci

4- 81 kg – M. Mustafa Koç Birinci

5- 81 kg – Ata Tuncer Üçüncü

6- 90 kg – Y. Emre Kılınç Üçüncü

7- 100kg- Emrullah Uçar İkinci

8- Ağır - Barboros Aksoy Birinci

9- Ağır - Hakan Akar İkinci

Judo Gençler Türkiye Şampiyonası Samsun TOHM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert