Samsun Uçuş Kulübü THK ile Ortak Yamaç paraşütü eğitimlerine başladı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Uçuş Kulübü THK ile Ortak Yamaç paraşütü eğitimlerine başladı!
15.11.2017 09:25:37

 

Samsun Uçuş Kulübü THK ile Ortak Yamaç paraşütü eğitimlerine başladı!

Samsun Uçuş Kulübü Derneği Başkanı Köksal Akman Samsun Uçuş Kulübünün THK ile ortak Yamaç Paraşütü eğitimlerine başladığını belirterek, eğitimlerin Samsun THK Şubesinde verildiğini kaydetti.

THK Samsun Şube Ofisinde teorik eğitimlerinin tamamlanacağını da kaydeden Samsun Uçuş Kulübü Derneği Başkanı Köksal Akman, “Yaklaşık 50 saat sürecek olan teorik eğitimin sonunda saha eğitimleri yani pratik eğitimler başlayacak samsunumuza çok şey kazandıracak olan yamaç paraşütü eğitimi alternatif spor alanında samsun gençleri tarafından çok ilgi görmeye başladı” diye konuştu.

Samsun Uçuş Kulübü Derneği Başkanı Köksal Akman, “Samsun Uçuş Kulübü ile Yamaç Paraşütünü Türkiye’de marka yapacağız diyerek şöyle devam etti; “Yamaç paraşütü eğitimi veren hocamız dünyaca ünlü biri ve Samsun Çarşambalı olması ayrıca Samsunluları sevindirdi. Dünyada alternatif sporlarda birçok birinciliği olan Arif Kemal Buhara bizler için büyük bir şans” 

 

​THK Samsun Samsun Uçuş Kulübü Derneği Köksal Akman Yamaç paraşütü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Reşat KORKMAZ     0000-00-00 Harikasınız başkan, Özellikle insanları kötü alışkanlıklar dan uzak tutmak için mükemmel bir spor. Başarılar diliyorum.
GALERİLER
Advert