Samsun Ülkü Ocaklarından Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’e Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Ülkü Ocaklarından Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’e Ziyaret
07.10.2019 11:34:02

 

Samsun Ülkü Ocaklarından Büyükşehir Belediye Başkanı Demir’e Ziyaret

Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar ve yönetimi, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti.

Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar, Ülkü Ocakları yöneticileri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette amaçlarının ilkokul, lise ve üniversite gençliğini her türlü zararlı alışkanlıklar ve maddelerden uzak tutarak tamamen eğitim ve kültür faaliyetlerine yöneltmek olduğunun altını çizen BAHAR: “ Bizler milli ve manevi değerleriyle büyümüş, meslek hayatına geçtiğinde vatanına ve milletine faydalı olabilecek nesiller yetiştirmek için bu görevdeyiz. Gençliğin her alanda daha iyi yetiştirilmesi hususunda çalışmalarımız gerçekleşmekte ve gündemimizin her zaman birinci sırasında yer almaktadır. “ şeklinde konuştu. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı DEMİR, yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunarak Samsun Ülkü Ocakları Başkanı Bahar ve yönetimine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Samsun Ülkü Ocakları Mustafa Demir Samsun Büyükşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER