​Samsun valiliği soruşturma başlattı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Samsun valiliği soruşturma başlattı!
06.12.2017 14:06:55

 

​Samsun valiliği soruşturma başlattı!

Samsun Haber - Samsun Valiliği, “Samsun Sağlık’ta İşlerin aksamasının sebebi anlaşıldı” başlıklı haberimizden sonra görev süresi dolduğu halde rapor alarak işe gitmeyen yöneticiler hakkında soruşturma başlattı.

Haberimizde, “Samsunlu Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ın bir genelge ile görev süresi dolan yöneticilerin üç ay süreyle görevlerine devam etmelerini istemesini Samsun’da ciddiye alan yönetici adeta yok gibi” diyerek Samsun’da görev süreleri dolan sağlık yöneticilerinin, yeniden görevlendirilerek makam sahibi olabilmek için siyasetçilerin peşinde koştuğunu ve bunun için de 15 Temmuz’dan bugüne yeniden görevlendirilebilmek sürekli rapor alarak işe gitmediklerini yazmıştık.

15 Temmuz’dan bu güne sürekli rapor alarak işe gitmeyen, rapor süreleri dolunca göstermelik olarak üç, beş gün kurumda görünen ve yeni bir rapor daha alarak siyasetçilerin peşinde koşan sağlık yöneticileri sebebiyle Samsun’da sağlık hizmetleri adeta kangrene dönmüş durumda.

VALİLİK EL KOYDU

Kendilerini hasta göstererek sürekli rapor alan sağlık yöneticilerinin sosyal medya hesapları kendilerini ele veriyor.

Hasta raporu almalarına her türlü sosyal faaliyetlerine devam eden raporlular, gezip gördüklerini veya ziyaretlerini sosyal medya üzerinden paylaşarak sahtekarlıklarını aleni bir şekilde cümle aleme duyurmaktan imtina etmiyorlar.

Samsun Valiliği haberimizin ardından Sağlık İl Müdürlüğü’ne bir yazı göndererek, soruşturma başlatmak üzere, 15 Temmuz’dan bugüne rapor alarak görevinin başında olmayan idarecilerin listesini istedi. 

http://www.akasyam.com/samsun-saglikta-islerin-aksamasinin-sebebi-anlasildi-156794/

sağlık yöneticileri Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Samsun Valiliği Sağlık İl Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
dogdu     2017-12-07 Gurban olam bizide bol bol yazında valim duyarsa soruşturma başlatır belki demekki adaletli adaleti gidende gelende işletmedi yıllarrr geçti gelen vurdu giden vurdu misa li insanlar binamıza ait bahçelere çöreklendi içki içip fasıl nara her gece yarılarını ge çene kadar kral oldu işgal edenler kral karşılarına çıkıpda dur diyen yok 155 zabıtayı arayın diyo zabıta hiç umrunda diil şikayet ediyozya ceza yiyoz
GALERİLER
Advert