Samsun Valisi Osman Kaymak: Hepimizin Ortak Paydası Samsun
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Valisi Osman Kaymak: Hepimizin Ortak Paydası Samsun
07.01.2019 11:17:20

 

Samsun Valisi Osman Kaymak: Hepimizin Ortak Paydası Samsun

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Anemon Otel’de ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla samsun ve haber internet haber sitesi tarafından düzenlenen Yılın Enleri Ödül Gecesine katıldı.

‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla samsunvehaber.com internet haber sitesi tarafından düzenlenen geceye katılan Valimiz Sayın Osman Kaymak, samsunvehaber.com internet haber sitesi tarafından ‘Yılın Gazetecisi’ seçilen Erdal Cansu (Denge Gazetesi), Noyan Alper Cabbar (Hedef Halk Gazetesi), Selçuk Kaya (Haber Gazetesi), Gülsüm Atik (Gazete Gerçek), Nevin Aydoğan (samsunhaber.com), Dilek Akın (Piazza Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü), Mehmet Kumcağız (Anadolu Ajansı), Salih Kasım (İhlas Haber Ajansı),  Yaprak Koçer (Demirören Haber Ajansı) ve Mehmet Gençali’ye (TRT Samsun Muhabiri) ödüllerini verdi.

Daha sonra, Yılın Muhtarı Seçilen Türkiye Muhtarlar Federasyonu Kadın Kolları Başkanı ve Adatepe Mahalle Muhtarı Hava Rendeci, Yılın Ortak Girişimi LAYSİAD Başkanı Zafer Dilmen, Yılın STK’sı Bizim Artvin Derneği Başkanı Levent Ertürk, Projede Yılın Müdürü TKDK İl Müdürü Bülent Turan, Yılın Bölge Müdürü Karayolları Bölge Müdürü Kenan Keskin, Yılın Genç İş İnsanı Reeder Yönetim Kurulu Başkanı Uygar Saral, Yılın Siyasi Parti İl Başkanı İyi Parti Eski İl Başkanı Ömer Süslü, Yılın İlçe Belediye Başkanı Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Yılın Merkez Belediye Başkanı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Yılın Yöneticisi TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Yılın Spor İnsanı Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Yılın Halk Adamı Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Yılın Kadın Milletvekili Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu’na plaketleri protokol üyeleri tarafından verildi.

Ardından Samsun ve haber tarafından ‘Yılın Bürokratı’ seçilen Valimiz Sayın Osman Kaymak’a ödülü samsunvehaber.com İcra Kurulu Başkanı Adnan Arslan, Genel Yayın Yönetmeni Ünal Yavuz ve Genel Koordinatör Sedat Öksüzoğlu tarafından takdim edildi.

Ödül terinin ardından bir konuşma yapan Samsun Valisi Osman Kaymak, “Öncelikle, bu geceyi düzenleyen samsunvehaber.com haber sitesi yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu vesileyle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Şöyle bir cümle var, ‘marifet iltifata tabidir.’ İnsanların yaptıkları fark edilir, takdir edilirse insanlar daha çok kendilerinde yeni işler yapma konusunda cesaret ve heyecan bulurlar. O yönüyle insanların ödüllendirilmeleri çok önemlidir. Ben de 25 yıllık Kaymakamlık ve 4 yıllık da Valilik hayatımda insanların çalışmalarını denetliyoruz ve değerlendiriyoruz. Meslek hayatımda insanlara daha çok takdir vermek istediğimi söylemişimdir. Ceza vermek istemiyorum. İnanın meslek hayatımda hep takdirle işimi yapmaya çalışmışımdır. Çalışanlarımızı başarılarından dolayı hep takdirle onure etmişimdir” dedi.

​Samsun Valisi Osman Kaymak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER