Samsun Valisi Osman Kaymak: Samsun Göç Veren Değil, Göç Alan Bir Şehir
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Valisi Osman Kaymak: Samsun Göç Veren Değil, Göç Alan Bir Şehir
23.03.2018 11:10:11

 

Samsun Valisi Osman Kaymak: Samsun Göç Veren Değil, Göç Alan Bir Şehir

Samsun Valisi Osman Kaymak, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen yapı, inşaat malzemeleri, tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz ve teknolojileri alanında faaliyet gösteren firma ve markaların katıldığı, ‘4. Samsun İnşaat Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Kaymak burada yaptığı konuşmada, "Arkadaşlar, Samsun'da açılan her fuarın ilimize ve bölgemize çok şey kattığına şahit oluyoruz. Daha önceki fuarlarda bunu gördük. Samsun büyük potansiyeli olan bir il. Turizmde, tarımda, sağlıkta, sporda ve istihdamda mevcut altyapımızı çok daha iyi kullanırsak Samsun çok daha iyi yerlere gelecektir. Samsun artık göç veren değil, göç alan bir il. Son verilere göre artık çevre ve komşu illerimizdeki halkımız Samsun'a geliyorlar.

Samsun artık Karadeniz'in amiral ilidir. Kendimizi geliştirmemiz için dünya ile ticaret yapmalıyız. Onun için bu birlikteliği önemsiyoruz. İnşaat sektörü ülkemiz ve bölgemiz için çok önemli bir alandır. Fuara katılan firmalarımıza çok teşekkür ediyorum. Fuarımızın ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” dedi.

 

Samsun Samsun Valisi Osman Kaymak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert