Samsun Yazarlar Derneğinden Mehmet Gençali’ye Başarı Ödülü
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Yazarlar Derneğinden Mehmet Gençali’ye Başarı Ödülü
31.12.2017 11:32:48

 

Samsun Yazarlar Derneğinden Mehmet Gençali’ye Başarı Ödülü

Samsun Yazarlar Derneği TRT Samsun Temsilcisi Mehmet Gençali’yi Samsunda yılın başarılı haberci ve gazeteci ödülüne layık gördü.

Samsun Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven ve Yönetim Kurulu Üyeleri yılın başarılı gazeteci ödülünün takdimini TRT Samsun Bürosunda düzenlenen ziyaretle gerçekleştirdi. Yazarlar ayrıca kendi kitaplarını imzalayarak TRT Samsun Bürosunun kitaplığına hediye ettiler.

Ahmet Seven yaptığı takdim konuşmasında; " TRT bu milletin sesi, toplumda istikrar, Barış, huzur ve toplumsal kalkınmanın önemli taşlarından birisidir. Samsun Yazarlar Derneği olarak Kültür Sanat Doğa Turizm ve Sosyal olayları haberleştirerek bölgemize katkı sağlayan Mehmet Gençali’yi bu yılın gazetecilik ödülüne layık gördük. Bugüne kadar objektif habercilik anlayışını başarıyla sürdüren Gençali’ye bu ödülü takdim etmekten dolayı büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

Mehmet Gençali de aldığı bu ödülün kendisi için büyük değer taşıdığını ifade ederek: “Bu ödül ile birlikte daha çok çalışıp başarılarımızı sürdürmenin gereğine olan inancımın bir kat daha arttığını hissettim” dedi.   

samsun yazarlar derneği mehmet gençali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert