Samsun’da Bazı Bölgelerde Parkomat Kaldırıldı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da Bazı Bölgelerde Parkomat Kaldırıldı
12.11.2018 09:03:44

 

Samsun’da Bazı Bölgelerde Parkomat Kaldırıldı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada “Parkomat uygulaması halkımıza zarar vermemeli.” Dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Kasım ayı UKOME toplantısında aldıkları kararla İstiklal Caddesini dik kesen Divitçioğlu Caddesi, Aziziye Caddesi, Şevketiye Caddesi ve Kışla Sokak ile Abdülhakhamit Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve Fuar Caddesindeki Parkomat uygulamasını iptal ettiklerini açıkladı.

PARKOMAT HALKIMIZA ZARAR VERMEMELİ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Parkomat uygulaması hakkında önemli açıklamalar yaptı. Başkan Zihni Şahin açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Parkomat uygulamasını incelediğimizi söylemiş ve gerekirse Referandum dahi yapacağımızı ifade etmiştim. Yaptığımız incelemeleri UKOME toplantısında değerlendirdik. İlk etapta İstiklal Caddesini dik kesen Divitçioğlu Caddesi, Aziziye Caddesi, Şevketiye Caddesi ve Kışla Sokak ile Abdülhakhamit Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve Fuar Caddesindeki Parkomat uygulamasını iptal ettik. Parkomat uygulamasının amacı yüksek kar olmamalı ve halkımıza zarar vermemelidir. İncelememiz ve bu konuda kararlarımız devam edecektir“ dedi.

Samsun Büyükşehir Zihni Şahin UKOME Parkomat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2018-11-12 Sayın Zihni Şahin de akpli parkomatı başımıza bela edip milletvekili seçilen yzy de güya akpli, sayın Zihni Şahin'e "halka zarar vermemeli" deyip ilk adımı attığı için sonsuz teşekkürler.
Samsunlu     0000-00-00 Neden seçim çalışması mi seçimden sonra geri gelecekmi
atakum     2018-11-12 ZİHNİ ŞAHİN SAMSUN İÇİN BİR DEĞERDİR HER KESİMİN OYUNU ALABİLECEK GERÇEKTEN MÜTEVAZİ TEVAZU SAHİBİ SAMİMİ DÜRÜST BİR İNSANDIR SAMSUN HALKI BÖYLE BİR DEĞERE GERÇEKTEN SAHİP ÇIKACAKTIR TEBRİK EDİYOR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIGININ ŞİMDİDEN HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM
GALERİLER