Samsun’da Bir Tane İmam Hatip Mezunu İşadamı Yok Muydu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da Bir Tane İmam Hatip Mezunu İşadamı Yok Muydu!
21.09.2017 14:15:42

 

Samsun’da Bir Tane İmam Hatip Mezunu İşadamı Yok Muydu!

Samsun’da İmam Hatipli Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkan Vekilliğine sosyal demokrat bir memurun getirilmesi sosyal medyayı salladı.

Ülkece Delirdik Bu Da Delili!

Samsun’da yeni kurulan İmam Hatipli Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkan Vekilliği ve Samsun İl Koordinatörlüğüne belediyede çalışan ve imam hatip mezunu olmayan bir memurun getirilmesi sosyal medyada alay konusu oldu.

Sosyal medyayı çalkalayan olay hakkında “Bu nedir arkadaş ya, hadi imam-hatipli iş adamı bulamadın, o da mümkün değil ya, hiç mi imam-hatip mezunu biri yoktu oraya koyacak. Herkes bir alem” şeklinde yapılan yorumun altına bir başka sosyal medya profili, “Ülkecek delirdik bu da delilidir” diye yazdı.

VALİYİ DE ZİYARET ETTİ

Eski Gazi Belediyesi Kültür Müdürü olan Emine Tosun, eskiden Yıldıray Çınar Kültür Merkezi Müdürü görevini icra ediyordu.

İmam Hatip Mezunu olmayan Sosyal Demokrat kişiliğiyle tanınan Emine Tosun’un körü körüne nasıl böyle bir görevi kabul ettiği ve kim ya da kimler tarafından bu göreve getirildiği tartışma konusu oldu.

Emine Tosun geçtiğimiz ay, İmam Hatipli Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkan Vekili olarak Samsun Valisi Osman Kaymak’ı da ziyaret etmişti.

Sosyal medyada bu ziyarette tartışma konusu olmuş ve “Ülke komple kafayı yedi. Kadın imam hatip mezunu değil. Ama İmam Hatipli İşadamı Derneği Genel Başkan Vekili” şeklinde yorum yapıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert