Samsun’da Bugün Hangi İlçelerde Okullar Tatil!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da Bugün Hangi İlçelerde Okullar Tatil!
09.01.2019 10:24:30

 

Samsun’da Bugün Hangi İlçelerde Okullar Tatil!

Samsun’un İlkadım, Havza, Vezirköprü, Çarşamba, Atakum, Alaçam, Yakakent, Ayvacık, Ladik, Asarcık, Tekkeköy, Canik, Terme Salıpazarı ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle 9 Ocak Çarşamba günü okullar tatil edildi.

Yoğun kar yağışı hayatı olumsuz hale getirmeye devam ediyor. Kar kalınlıklarının yer yer 40 santimetreye çıktığı gözlenirken, bazı köy yollarında da ulaşımda aksamalar yaşanıyor. Samsun Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle 9 Ocak Çarşamba günü İlkadım, Havza, Ayvacık, Yakakent, Vezirköprü, Ladik, Asarcık, Salıpazarı ilçelerindeki tüm okullarda eğitim yapılmayacak. Çarşamba, Alaçam, Terme, Atakum, Canik ve Tekkeköy ilçelerinde bazı okullarda eğitime 1 gün ara verildi.

İŞTE O OKULLAR

AYVACIK İLÇESİ

Tüm okullar tatil edilmiştir.

SALIPAZARI İLÇESİ

Tüm okullar tatil edilmiştir.

HAVZA İLÇESİ

Tüm okullar tatil edilmiştir.

VEZİRKÖPRÜ İLÇESİ

Tüm okullar tatil edilmiştir.

HAVZA İLÇESİ

Tüm okullar tatil edilmiştir.

LADİK İLÇESİ

Tüm okullar tatil edilmiştir.

ASARCIK İLÇESİ

Tüm okullar tatil edilmiştir.

ÇARŞAMBA İLÇESİ

Çarşamba ilçesine bağlı Gülören İlkokulu (Taşıma merkezi), Kabaceviz Yeni Mahalle İlk ve Orta Okulu (Taşıma merkezi), Gökçe Çakmak İlk ve Ortaokulu (Taşıma merkezi), Köroğlu İlkokulu (Birleştirilmiş Sınıflı), Köroğlu Damat İlkokulu (Birleştirilmiş sınıflı) ve Ticaret Borsası Karakaya İlkokulu (Birleştirilmiş sınıflı)’ nda eğitime bir gün ara verildi.

TEKKEKÖY İLÇESİ

Yoğun kar yağışı nedeniyle, Tekkeköy ilçemize bağlı Yaylageriş İlk ve Ortaokulu'nda 09.01.2019 Çarşamba günü eğitime bir gün ara verilmiş olup, ilçe merkezindeki okullara Yenidoğan, Yeşildere, Gökçedere, Zafer, Yaylageriş, Yazılar, Beyoğlu, Kemahlar ve Seymenler Mahallelerinden taşıma yoluyla gelen öğrenciler izinli sayılacaktır.

CANİK İLÇESİ

09.01.2019 Çarşamba günü Canik ilçemizdeki taşıma merkezli okullarımızdan aşağıda isimleri yazılı olanlar bir gün süre ile tatil edilmiştir. Tatil edilmeyen taşıma merkezli okullarımıza taşıma yoluyla gelemeyen öğrencilerimiz de izinli sayılacaktır. Gökçepınar İlk-Ortaokulu,Başalan Cumhuriyet İlkokulu-Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu,Hacı Naipli İlk-Ortaokulu, Düzardıç İlkokulu,Gödekli İlkokulu,Tuzaklı İlk–Ortaokulu,Gölalan İmam Hatip Ortaokulu,Başkonak İlk–Ortaokulu,Dereler İlk–Ortaokulu,Demirci İlk Ortaokulu

TERME İLÇESİ

Yoğun kar yağışı nedeniyle, Terme ilçemize bağlı Ambartepe İlk ve Ortaokulu, Oğuzlu İlkokulu, Şeyhli Ortaokulu, Evci Merkez İlkokulu ve Evci Ortaokulu, Kocaman Ortaokulu ve Bazlamaç İlkokulu'nda 09.01.2019 Çarşamba günü eğitime bir gün ara verilmiştir.

19 MAYIS iLÇESİ

19 Mayıs ilçemizde bulunan Karagöl, Kuşkayası ve Kösedik İlk-Ortaokullarında 09.01.2019 Çarşamba günü eğitime bir gün ara verilmiş olup, bu mahallelerden ilçe merkezine taşımalı olarak gelen tüm kademedeki öğrenciler aynı gün izinli sayılacaktır.

ATAKUM İLÇESİ

Yoğun kar yağışı nedeniyle, Atakum ilçemize bağlı Sarayköy ve Özeren Ortaokullarında 09.01.2019 Çarşamba günü eğitime bir gün ara verilmiştir.

ALAÇAM İLÇESİ

Yoğun kar yağışı nedeniyle, 09.01.2019 Çarşamba günü Alaçam ilçemize bağlı Kızlan İlk ve Ortaokulu'nda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca, Yoğun Pelit, Yukarı Koçlu, Köseköy, Harmancık, Gökçeağaç Oymağı, Kalukkaraçukur, Örenli, D. Deresi, Yenimahalle, Güvenli, Ortaköy, Bahşioymağı ve Kalukdemirci mahallelerinden ilçe merkezindeki okullara taşımayla gelen öğrencilerimiz aynı gün izinli sayılacaktır.

YAKAKENT iLÇESİ

09.01.2019 Çarşamba günü Yakakent ilçemize bağlı Karaaba İlk-Ortaokulu'nda eğitime bir gün ara verilmiş olup, Mutaflı, Sarıgöl, Çepni, Karaaba ve Doğankent mahallelerinden ilçe merkezine taşımalı olarak gelen tüm kademedeki öğrenciler aynı gün izinli sayılacaktır.

İLKADIM iLÇESİ

Yoğun kar yağışı nedeniyle, 09.01.2019 Çarşamba günü İlkadım ilçemize bağlı Akgöl, Bilmece, Çanakçı, Çelikalan, Yukarı Avdan, Gürgendağı ve Kapaklı mahallelerinden ilçe merkezindeki okullara taşımayla gelen öğrencilerimiz izinli sayılacaktır.

Kaynak: gerçektaraf.com

​Samsun kar yağışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER