Samsun'da bulunan İngilizce Kurslar ve İngilizce Özel Ders Alımı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun'da bulunan İngilizce Kurslar ve İngilizce Özel Ders Alımı
28.03.2018 15:34:05

 

Samsun'da bulunan İngilizce Kurslar ve İngilizce Özel Ders Alımı

Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri olan Samsun ili Orta Karadeniz Bölümü’nde Yeşilırmak ve Kızılırmak deltalarının arasında kalan verimli bölgede yer almaktadır. Nüfus mevcudu, eğitim, sağlık, sanayi, ticaret, ulaşım ve ekonomi bakımından Karadeniz Bölgesi’nin en gelişmiş ve en büyük şehridir. Samsun ili köklü bir yapıya sahip olan Ondokuzmayıs Üniversitesi’ne sahiptir. Bu üniversite tıp alanında ilk on üniversite arasında yer almaktadır. Şehirde mevcut olan sahili, yolları ve üniversitesi Samsun’a güzellik katmaktadır. İl de yer alan hastaneler de gelişmiş olup çevre illerden sağlık problemleri, hastalıklar nedeniyle birçok ziyaretçi almaktadır. Neredeyse herkesin görmek istediği bir yer olan Samsun Mustafa Kemal Atatürk’ün ayak bastığı ilk şehir olmasından dolayı o manevi duyguyu hissetmek için gelen ziyaretçiler barındırmaktadır. Şehirde yer alan temsili Bandırma Vapuru müzesini ziyaret edip orada yaşanılanları biraz olsun hissetmek istemektedirler. Temsili Bandırma Vapur’unda Atatürk ve heyetinin ‘ilk adım’ını temsil eden bal mumu heykelleri bulunmaktadır. Denizin masumluğunu izleyerek sahil kenarında yürüyüp o güzel havasını içine çekmek, gezilecek yerlerinden biri olan Sevgi Gölü’nde bir şeyler içerek kuğuları izlemek, hayvanat bahçesini ziyaret etmek, Samsun’u en tepeden görmek için Amisos tepesine çıkmak, Çakallı ilçesinde meşhur menemeni yemek için tercih edilen, insanda merak uyandıran güzel bir şehirdir. Ayrıca Karadeniz Bölgesi’nde en büyük alışveriş merkezine, önemli akarsu, baraj, göl ve yaylalara da sahiptir. Karadeniz Bölgesi’nin önemli ticaret limanlarından biri Samsun da yer almaktadır. Bu limanıyla tüm ülkelerle direkt ticaret yapmaktadır. Samsun sanayi sektörü yoğun olarak imalat sanayisinden oluşmaktadır. Yüzölçümünün neredeyse yarısını tarım alanları oluşturmaktadır. Bu kadar donanımlı olan şehirde eğitime yönelik kurslarda çok tercih edilmektedir. İngilizce eğitiminde Samsun İngilizce kursları bilgili, tecrübeli eğitmenleri ile kaliteli bir eğitim vermektedir.

Yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim programları ve danışmanlık hizmetleriyle sizleri ulaşmayı planladığınız hedeflerinize ulaştırıyor. Bu kurslardaki eğitimlerinizi yabancı ve Türk öğretmenlerden ders alarak sürdürüyorsunuz. Kurslara katılıp bütün dersleri bitirdiğinizde kursların ulaşmayı hedefledikleri amaç okuma, yazma ve konuşma becerilerini size kazandırmaktır. Dil okulu ve dil kurslarında akıllı tahta ve günümüz teknolojisinin ileri materyalleri kullanılmaktadır. Kullanılan teknolojik materyallerle öğrencinin hem işitsel hem de görsel hafızasını hareketlendirerek öğrenmeleri hızlandırılmış olmaktadır. Kursta öğretmenlerin kullandıkları programlarla öğrencilerin ders takiplerini ve ödevlendirilmesini yapmaktadırlar. Öğrencilere o gün derse katılamadıkları durumda isterseniz uzaktan online bağlanarak yada ders kayıtlarını alıp istediğiniz zaman izleyerek öğrenmenize ara vermeden devam etmiş olursunuz. Ayrıca kursların ve dil okullarının haricinde İngilizce özel ders alımı da vardır. Güvenilir ve tecrübeli öğretmenler ile isterseniz sizin evinizde isterseniz öğretmenin evinde birebir olarak özel ders alabilirsiniz. İngilizce özel ders hakkında çoğunlukla velilerin olumlu düşünceleri vardır. Çünkü günümüzde yaşanan birçok olumsuz olaylardan sonra insanların dışarı hayatına güveni kalmamaktadır. Gerek kullanılan toplu taşıma araçları gerek ortak kullanılan kalabalık ortamlar olsun artık korkarak kullanılmaktadır. Çocuklara yönelik şiddet, kaçırma, istismar olaylarının varlığından dolayı anne ve babalar çocukları konusunda endişelidirler. Aynı zamanda da çocuklarının kendilerini geliştirmelerini eğitim almalarını isterler. Bu yüzden buna çare olarak evlerinde çocuklarına İngilizce özel ders alma imkânı sunarlar. Günümüzde farklı seçenek ve imkânlarla eğitiminize katkı sağlayabilirsiniz.

Sürekli elinizin altında bulunan telefon ve tablet gibi teknolojik aletlerle de eğitiminize katkı sağlayabilirsiniz. Sizlere her konuda yararı dokunacak olan ingilizcemacerasi.com sitesini aklınıza takılan konularda kullanabileceğiniz donanımlı bir sitedir. Bu sitede İngilizce konuşmaya başlayanların deneyimleri, özel ders almak isteyenler için yararlı bilgiler, İngilizce konuşma hazırlarken nelere dikkat edileceği, kurs mu yoksa özel ders mi sorusuna cevap, kurs arayanlar için ipuçları, İngilizceyi nasıl öğreneceğiniz ve öğrenme sürecini kolaylaştıracak bilgiler mevcuttur. Bu bilgiler sayesinde tüm sorularınıza cevap bulabilir ve öğrenme konusunda kendinize bir yol çizebilirsiniz.

Samsun İngilizce kursları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert